На Прикарпатті відзначили День працівників статистики

В головному управлінні статистики в Івано-Франківській області відбулися святкові заходи з нагоди професійного свята. Привітали статистів Прикарпаття перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, заступник голови ОДА Ярослав Паранюк, представники департаментів облдержадміністрації та фіскальної служби області, ветерани статистики, почесні гості.

Від імені голови обласної державної адміністрації Марія Савка поздоровила присутніх із професійним святом й зазначила: «Офіційна статистика є базовим підґрунтям створення якісної інформаційної бази для аналізу та прогнозування тенденцій соціального та економічного розвитку нашого краю й основою для багатьох рішень органів влади, рішень у сфері бізнесу і громадського життя». 

Вітаючи статистиків із професійним святом, Ярослав Паранюк  наголосив на важливій ролі, яка відводиться статистиці в умовах активних суспільних перетворень, що спрямовані на зміцнення економіки, підвищення добробуту громадян, становлення громадянського суспільства.

Начальник головного управління статистики в області Олена Бліннікова, вітаючи колектив, зауважила, що у 2017 році завершується реалізація п’ятої за роки незалежності Стратегії розвитку державної статистики, виконання якої сприяло підвищенню якості державної статистики на основі створення процесно-орієнтованої системи, яка відповідає міжнародним стандартам, та забезпечило формування позитивного ставлення громадськості до статистики.

Кращих працівників органів державної статистики Івано-Франківщини було відзначено грамотами обласної державної адміністрації і обласної ради, грамотами та подяками Державної служби статистики України, головного управління статистики в області.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДАЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: