В обласній раді нагородили переможців обласних конкурсів проектів та програм розвитку місцевого самоврядування (фото)

З нагоди Дня місцевого самоврядування в обласній раді відзначили депутатів та працівників виконавчих апаратів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад.

"Розвинене місцеве самоврядування – найголовніша ознака справжньої демократії. Чим ближче місцеве самоврядування до людей, тим більше йому довіряють і тим вищим є рівень демократії. Дослідження, які нещодавно обласна рада замовила в рамках Програми розвитку місцевого самоврядування, показали, що люди найвищу довіру із усіх органів влади висловлюють саме місцевому самоврядуванню. Щиро зичу, аби кожен з нас настільки професійно і відповідально перед громадою виконував свої повноваження, щоби людська довіра до нас ніколи не висихала!" – наголосив голова обласної ради Олександр Сич.

Опісля вітального слова керівник депутатського корпусу спільно зі своїми заступниками Василем Гладієм та Сергієм Басарабом вручив депутатам та службовцям місцевого самоврядування цінні подарунки, подяки та грамоти голови обласної ради.

В рамках урочистостей керівники вищого представницького органу влади області також вручили дипломи переможцям восьмого обалсного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та шостих обласних конкурсів  "Краща спортивна громада", "Громада кращого довкілля", "Краща етнокультурна громада".

Як відзначив перший заступник голови облради, в рамках конкурсу за час його проведення в області було реалізовано понад півтисячі проектів. "Загалом сума на реалізацію проектів склала 110 мільйонів 600 тисяч гривень. Цього року ми визначили для конкурсу чотири пріоритети: стимулювання залучення інвестицій, підвищення туристично-рекреаційного потенціалу, збільшення доданої вартості сільськогосподарської продукції, розвиток сільських територій і периферій навколо малих міст. Загалом  було подано 135 проектів з яких 58 стали переможцями на загальну суму 25 мільйонів 800 тисяч гривень", - розповів Василь Гладій.

В свою чергу Сергій Басараб поінформував присутніх про можливість написання органами місцевого самоврядування міжнародних проектів та залучення грантових коштів. "В обласній раді діє відділ з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності, працівники якого можуть надати консультації щодо написання міжнародних проектів. А в разі перемоги, обласна рада готова брати участь у їх співфінансуванні", - підсумував заступник голови облради.

Відзначимо, що працівниками відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату обласної ради надано допомогу у розробці проектних ідей та подано 37 проектів. Наразі донорами підтримано 4 проекти, обсяг залучених грантових коштів для області становить близько 350 тисяч євро.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: