Ющенко пригадав та розповів про свої відносини з Путіним

Третій Президент України Віктор Ющенко пригадав, що передісторія відносин, які склалися у нього із президентом Росії Володимиром Путіним, була специфічною. І поява Ющенка викликала неприйняття у Москві.

Про це третій Президент України написав у своїй колонці на сайті 112.ua.

Ющенко пригадав президентські вибори 2004 року, коли Путін тричі "помилково" вітав із перемогою Віктора Януковича. Проте, зізнається Ющенко, відчуття небажаності у нього не було.

"Ми з президентом Росії сиділи дуже довго, один на один, і довелося наші відносини зачистити, починаючи від тих привітань недоречних. І врешті-решт я почув слова, які були гідними, з погляду тієї дурної політичної ситуації. Це було зроблено належним чином, гідно, і я сказав, що відносини з Росією входять у структуру українського національного інтересу", – пригадав третій президент.

Ющенко також зазначив, що Путін був дуже тактовним: "Не було такого банально грубого поводження". Також український політик додав, що ніколи не чув від російського лідера слова "ні".

Третій Президент України також розповів, що він на кожній другій зустрічі із президентом Росії піднімав питання історичного примирення. І весь час наводив приклад, як українці зробили з поляками. Адже, за словами Ющенка, більших конфліктів у Європі, ніж були між українцями і поляками, ні в кого не було.

"І ми вийшли до прощення, подали один одному руки – пройшли історичне примирення. Нам треба було це з Росією пройти. Але тоді Путін цього не зрозумів. Мене глибоко не задовольнило, коли він сказав, що "ну чому я буду вибачатися за царський уряд?". Це нерозуміння постановки питання. Ми говоримо про спадковість незалежно від того, фараони там були або імператори", – резюмував Ющенко.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 1:10
Поляки отгораживаются от Украины. стена длиной более 1 тыс. км будет аналогична заграждениям, которые устанавливают вдоль скоростных дорог. "Ее не будет на самой границе, а в пограничной черте".Возведение забора обойдется польскому бюджету в 130 млн злотых, или более $37 миллионов. При этом стоимость его содержания и обслуживания в первый год функционирования составит 190 млн злотых (более $54 миллионов). Строить же объект будут в течение 2018-2021 годов.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: