Чим годуватимуть дітей у франківських садочках

Нещодавно Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради визначив переможця тендеру щодо закупівлі риби, рибного філе та іншого мороженого м’яса риби.

Результат пошуку зображень за запитом "свіжоморожена риба"

 

Про це повідомляється на сайті Prozorro.

Як вказано у  тендерній документації, в Департаменті планують придбати 3 333 кг свіжомороженого “Хеку” для дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл-садків, навчально-реабілітаційних центрів м. Івано-Франківська. Для закупівлі риби в Департаменті передбачили 199 980 грн.

Згідно технічних та якісних вимог, тушка повинна бути без голови, не мати сторонніх присмаків і запахів, не містити генетично модифікованих організмів. Кожна партія товару повинна супроводжуватись документом, який підтверджує його походження, свіжість, якість та безпечність. Окрім цього, представлена підрядником риба повинна відповідати державному стандарту ДСТУ 4378:2005.

Найнижчу ціну на торгах запропонував ФОП “Олійник Дмитро Іванович” — 176 990, грн , його і визнано переможцем тендеру.

За даними аналітичної системи YouСontrol, Дмитро Олійник є співзасновником колективного підприємства “Торгово-виробнича фірма “Соя”, основний вид діяльності якого —  роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: