В ІФНТУНГ відкрили макетну майстерню (фото)

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за ініціативи кафедри архітектурного проектування та фінансування університету відкрилась макетна майстерня.

Необхідність у створенні такої архітектурної лабораторії, яка існує у багатьох європейських університетах, диктувалась потребою якісного викладання головного предмету студентів-архітекторів – архітектурного проектування. Він  передбачає втілення ідей в архітектурному проекті, який доповнюють об’ємним макетом.

Майстерня вражає масштабами здійсненої роботи: світла, простора, креативна. Студенти не приховували свого захоплення.

На відкритті були присутні ректор ІФНТУНГ,  академік НАН України Євстахій Крижанівський, проректор з наукової роботи, проф. Чудик І. І., директор інституту архітектури, будівництва і туризму Василишин Я. В., голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки архітекторів України  Капак М. М., викладачі, студенти, гості.

Завідувач кафедри архітектурного проектування  Лукомська З. В. зазначила, що університет може пишатись архітектурною лабораторією, але це лише перший крок. Щоб  студенти мали можливість реалізовувати свої ідеї та перетворити її в архітектурний клуб, потрібне ще обладнання для виготовлення макетів.

Ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський пообіцяв виділити на обладнання майстерні півмільйона гривень.

 

За матеріалами прес-служби ІФНТУНГЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: