У Франківську відбулось свято Миколая у польському стилі (фоторепортаж)

Захід організували студенти спільно з викладачами кафедри слов’янських мов Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. А провели його у приміщенні громадського ресторану Urban Space 100, повідомляє журналіст Правди іф.

 

«Сьогодні в Польщі святкують свято Миколая. З цієї нагоди усі викладачі нашої кафедри вирішили організувати спільно зі студентами святкову програму. На цей захід ми запросили не лише наших студентів, а й мешканців міста», - каже викладач Ідзьо Мар’яна.

Святкова програма складалась з декількох частин. Новорічний святковий квіз про Святого Миколая, де змагались чотири команди. За кожну правильну відповідь на питання команда отримувала солодощі. Потім студенти співали колядки польською мовою. А після цього, викладачі роздали для студентів  передбачення та побажання, як склали з крилатих висловів польських поетів. На завершення відбувся  майстер-клас по виготовленню новорічних листівок  і прикрас на ялинку.

«Такий захід ми вже організовували, але в межах університету. А от для жителів Івано-Франківська – це вперше. Думаю, що дане свято стане початком нової традиції і подібні святкування ми будемо проводити і надалі», - сказала Мар’яна Ідзьо.

 

 

 

 

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: