Франківські студенти здобули чотири нагороди на міжнародних змаганнях з вільної боротьби (фото)

28 листопада – 1 грудня 2017 року в Ірані проходив міжнародний турнір з вільної боротьби серед молоді Martyrs Cup. У складі збірної команди України були й студенти з Івано-Франківська.

У складі збірної команди України брали участь студенти факультету фізичного виховання і спорту ПНУ імені Василя Стефаника, майстри спорту України Андрій Джелеп та Валентин Блясецький.

За результатами поєдинків Валентин Блясецький, впевнено перемагаючи спортсменів із Туреччини, двох – з Ірану, із Сирії та Азербайджану, виборов золоту медаль. А інший наш студент-спортсмен – Андрій Джелеп – поступився іранцям і посів друге місце в турнірі, інформує прес-служба ПНУ імені Василя Стефаника.

Ще два студенти ПНУ, майстри спорту України Роман Гуцуляк та Ігор Никифорук, брали участь у міжнародному турнірі з вільної боротьби, який проходив в Кохьла-Ярве (Естонія) "Kuldkaru open".

https://kurs.if.ua/media/gallery/full/5/other/5_59376.jpg

 

За результатами поєдинків Ігор Никифорук, зустрівшись у фіналі з титулованим борцем із Великобританії, виборов перше місце. А Роман Гуцуляк у фінальному поєдинку поступився борцю з Росії, виборовши друге місце.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: