Автостанція в центрі Франківська: мешканці міста скаржаться на міжміські автобуси (фото)

Жителі обласного центру Прикарпаття скаржаться на міжміські автобуси, які створюють перегруз транспорту в центральній частині міста.

Про це повідомила Світлана Сторчева у спільноті Комуналка ІФ у мережі Facebook, інформує WestNews.

“Вже вдруге звертаюся від імені мешканців будинку по Січових Стрільців 11 і Бачинського до нашої міської влади, а саме до голови комітету транспорту,до комітету з безпеки руху і до зам. голови Микола Вітенко. Нещодавно ви почали будівництво додаткової критої стоянки для міських автобусів поруч вже трьох зупинок “Почта” заргументуючи, що міські автобуси стоять в два ряди і створюється перегруз. Ваші дії і аргументи приводять до неможливості припаркуватися мешканцям будинку для вигрузки важкогабаритних речей чи любої аварійної техніки”, -йдеться у дописі.

Ммешканці міста звернулися в міську раду з листом, а також жінка  зайшла в Управління транспорту і зв’язку. Там їм повідомили, що міжміські автобуси,які стоять по 10-20 хв під  будинком на зупинці  і створюють перегруз транспорту не мають права стоянки,бо в них є своя автостанція.

“І сказали що це ваша проблема,звоніть 102. Звичайно ми і дзвонили і фотографували,правда поки що поліція ще не приїздила. А от сьогодні я підійшла до водія автобуса Ів-Франк.-Радча(фото внизу,час відправки 12,46) іповідомила що він зупинився незаконно,на що він показав мені документ-дозвіл з картою де дозволено зупинятись,підписану зам. голови міста Микола Вітенко . Тож хто тоді правий,в комітеті по транспорту чи зам голови? То просимо тут публічно пояснити ситуація з міжміським транспортом,що зупиняється на тривалу стоянку,збираючи людей на зупинці Почта,створюючи великий перегруз транспорту і скупчення людей“, – написала Світлана Сторчева.

Також жінка повідима, що збирається написати повторне звернення до влади.

До слова, в Івано-Франківську відбулося громадське обговорення щодо підвищення тарифів на проїзд у міському транспорті. Зокрема, вирішувалося питання щодо граничного розміру тарифу на проїзд у період доби з 06.00 год до 20.00год в розмірі 5,00 грн., а у період з 20.00 год. до 23.00 год – в розмірі 7,00 гривень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 9:16
Зупинка і стоянка це дві великі різниці,як кажуть в Одесі. Зупинятись(до 5хв.) та висаджувати пасажирів водій має право.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: