На Донбасі загинули понад 2750 українських військових, - Порошенко

У ході військового конфлікту на Донбасі загинули понад 2750 українських військових, майже 2400 з них зі складу Збройних Сил
 
Пов’язане зображення
 

Про це президент України Петро Порошенко повідомив під час відвідин прем’єрного показу художнього фільму "Кіборги", йдеться на сайті президента.

"Понад 2750 українських воїнів, в тому числі майже 2400 зі складу Збройних Сил України віддали своє життя за те, щоб Україна була збережена. За кожен клаптик рідної землі", - повідомив глава держави.

Порошенко підкреслив, що завдяки спільним зусиллям всього українського народу вдалося створити "одну з найбільш сильних армій на європейському континенті".

"Назва "Кіборги", якою наші вороги - агресори, хотіли нас образити, навпаки стала синонімом мужності, стійкості і патріотизму українського воїна", - зазначив президент.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 12:16
Німецькі журналісти нарахували понад 60000 ще в 2015 році. А з того часу ще тисяч 10-20 пішло на мясо. От і рахуйте. Вальцман як завжди бреше
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: