До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу (фото, відео)

До Коломиї привезли унікальну ікону зі Сходу. Побачити образ Христа Спасителя «Я рани ваші взяв на себе» можна у Михайлівському соборі.Повідомляє НТК


Про особливу історію та символізм цієї ікони написав на своїй сторінці у Facebook керівник ГО «Фронтова капеланія Шлях Єднання» Микола Мединський.

Три фронтові друзі на передових позиціях у межах Мар’янки готували місце під вогневу точку, неквапно прибираючи розвалини на місці колишніх, прямим попаданням розбитих гаражів. На фронті на звук металу особлива реакція, - розповідає один з них на псевдо “Бен”.  - Почувши брязкіт металу, на рівні підсвідомості, подумали, що розтяжка.  Однак, то була ікона. Бійці забрали з собою. Ніч пройшла під ворожу артилерійську канонаду. Боєць дивився усю ніч на образ.  І потайки молився. Хоч був не охрещений. Наступного дня воїни принесли ікону до капелана Миколи Мединського, а через день відбулося хрещення на лінії вогню.

Тепер старовинна ікона, пробита кулями, у Коломиї. Однак буде в нашому місті, в Михайлівському храмі, лише кілька днів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 11:38
Акт мародерства боевиков ВСУ на лицо ! Непрерывные колонны с Донбасса вывозят награбленное бандитами ВСУ .
Відповісти

, 07 грудня 2017, 12:55
Так вони цю ікону викрали. Треба було повернути власникам, чи задати на зберігання в поліцію до знаходження власника. Крадена ікона, поліція прокуратура мали би зацікавитися вилучити її в мародерів. Чужа власність. В США чи Європі вже давно би вилучили і залучили до відповідальності грабіжників мародерів
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: