Міжнародний день волонтера відсвяткували у "Карітасі"

У вівторок, 5 грудня, у Міжнародний день волонтерів, франківський Карітас влаштував свято для юних волонтерів.

Результат пошуку зображень за запитом "карітас День волонтера"

 

Хлопці та дівчата пекли піцу, грали в ігри та навіть у своє свято продовжували займатися благодійною діяльністю – виготовляли вітальні листівки для вихованців Коломийського дитячого будинку-інтернату, повідомляють у прес-службі організації.

Волонтерами благодійного фонду є молодь віком від 12 до 25 років. Загалом з Карітасом співпрацює понад 50 юних волонтерів. Це студенти Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, Івано-Франківської духовної семінарії та учні коледжів,училищ, технікумів та шкіл.

Однак до волонтерської команди Карітасу також долучаються і люди середнього та старшого віку.

Волонтери залучаються до роботи у соціальних проектах – відвідують людей похилого віку, беруть участь у благодійних акціях, супроводжують дітей у таборах.

Надія Глов’як вже більше року є волонтеркою Карітасу. Дівчина – майбутня педагогиня, навчається на другому курсі Прикарпатського університету.

«За час волонтерства у Карітасі я познайомилася з багатьма цікавими людьми, – розповідає Надія, – почула низку життєвих історій, які мене вразили, дали поштовх для роздумів та багато чому навчили. Я разом з працівниками Карітасу відвідую немобільних людей похилого віку, ми приносимо ліки, спілкуємося і я дуже щаслива, що можу подарувати свій час та частинку себе цим людям».

Зараз у Карітасі працює волонтер з Німеччини Зімон Класен. Хлопець вчить українську, і до речі, у нього це добре виходить. Зімон допомагає у благодійній їдальні Карітасу, їздить до людей, що потребують домашньої опіки та паліативного догляду.

«Мені подобається бути корисним людям, я щасливий, що можу чимось допомогти, – говорить волонтер, – це величезний досвід спілкування з людьми, і навіть недосконале знання української мені не заважає, адже іноді людині потрібна лише твоя усмішка».

Директор франківського Карітасу отець Володимир Чорній привітав волонтерів зі святом та благословив молодь на подальші добрі справи.

На завершення свята німецький волонтер Зімон Класен потішив усіх піснями під гітару.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: