Суд заарештував 2 земділянки і авто прикарпатського міністра Насалика

Апеляційний суд Києва заарештував дві земельні ділянки і автомобіль міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика за клопотанням бізнесмена, президента футбольного клубу “Карпати” Петра Димінського.

Результат пошуку зображень за запитом "ігор насалик"

 

Про це йдеться в матеріалах суду, передають “Українські новини”.

Раніше Димінський звернувся до суду з позовом про стягнення заборгованості за договором позики від 10 липня в розмірі 1,2 млн доларів і 3% річних в розмірі 2,7 млн ​​гривень.

2 жовтня представник Димінського подав чергову заяву про забезпечення позову, в якому просив накласти арешт на земельні ділянки площею 0,12 і 0,037 га в Київській області і автомобіль Mercedes-Benz S500L 4MATIC 2015 року випуску.

3 листопада Печерський районний суд відмовив у задоволенні заяви.

У зв’язку з цим Димінський подав апеляцію на дане рішення.

Апеляційний суд визнав обґрунтованим припущення представника бізнесмена, що Насалик може продати земельні ділянки та автомобіль, що може ускладнити виплату позики в разі прийняття позитивного для Димінського рішення.

Суд задовольнив скаргу Димінського і заарештував 2 земділянки і автомобіль Насалика.

Рішення оскарженню не підлягає.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 10:41
Не варто було Насалику ставати на службу диктатору Порошенку. Весь свій авторитет розгубив. Тепер ще і майно втратить. Очолив службу, котра проводить комунальний геноцид населення. Колись служив народу, мав непогані результати в Клашц, люди його поважали, тепер служить кривавому тирану, допомагає нищити українців. Ну і що його чекає? Буде сидіти на лаві підсудних за злочини проти людяності разом з яцениюками, вальцманами, гройсманами, турчиновими та іншою пошестю
Відповісти

, 07 грудня 2017, 20:30
Запуск Калуської хімії-тільки його заслуга, та й ТЕЦ собі, заодно, приватнув. Димінський ж був хороший товариш...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: