Заступник міського голови Олексій Кайда отримав почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід" (фото)

Заступнику міського голови Олексію Кайді вручили почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід".

Нагороду Олексій Кайда отримав на урочистих заходах з нагоди Дня Збройних сил України, які проходили 5 грудня в приміщенні обласної філармонії. Таку відзнаку вручають за сприяння та великий вклад у розвиток Збройних сил України, допомогу військовослужбовцям.


Нагадаємо, Олексій Кайда разом з міським головою м. Івано-Франківська неодноразово відвідував військових у зоні АТО та надавав гуманітарну допомогу.

 

Олексій Кайда отримав почесну відзнаку командувача військ оперативного командування "Захід"


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 16:03
Машка за пи..у получила красную звезду...А Иван за атаку х.й в ср..у...
Відповісти

, 07 грудня 2017, 17:47
За примусову мобілізацію як в часи тоталіризму московського, який критикував перебуваючи у ВО Свобода? Убивши дракона став сам драконом, змінивши колір, - давня повчальна казка.
Відповісти

, 07 грудня 2017, 21:46
Що зі своєї зарплати їздив? За людські гроші! Так як тепер директор департаменту освіти з вчителів збирає гроші, щоб поїхати попіаритися!
Відповісти

, 09 грудня 2017, 12:51
ЯК НЕ СОРОМННО цьому СМАЛЮ ці гроші чужі везти. адже податок на армію здирають. самі наживаються. а люди самі знають кому конкретно треба допомога. а кому піар КРИК на нарадах керівника ганьбить
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: