Школу на Прикарпатті, де виявили гепатит, на карантин не закривають

Як інформували ЗМІ, груповий осередок гострого гепатиту «А» виник в селі Білі Ослави Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Результат пошуку зображень за запитом "гепатит а"

 

В період з 28 вересня по п’яте грудня у школі І-ІІІ ступенів зареєстрували 9 випадків гострого гепатиту «А» серед учнів 2-10 класів та вчителя фізкультури.

Як розповів Галці очільник Івано-Франківського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України Руслан Савчук, що школу немає потреби закривати, тому що випадки зареєстрували не в один день. Надвірнянська міськрайонна лабораторна філія та обласний лабораторний центр провели всі необхідні протиепідемічні заходи: обстежили контактних осіб – інших хворих не виявили, відібрали і доставили у вірусологічну лабораторію проби води.

“Нам подали інформацію півтори тижні тому – коли зареєстрували близько трьох хворих. І за ці дні ми спрацювали та провели всі необхідні заходи для непоширення інфекції. Цьому є документальні підтвердження. Ті хворі, які були були зареєстровані раніше, уже пролікувалися та знаходяться за межами стаціонару.

Тобто це не те, що я десь ці випадки приховував з вересня – я у цьому не зацікавлений. Наша позиція і моя особисто навпаки – щоб це виявляти, реєструвати та інформувати. Я вважаю, що зараз немає потреби підіймати зайвий раз якийсь переполох й особливо хвилюватися. Ситуація під нашим контролем, тому все буде гаразд”, – зазначив Савчук.

 

Нагадаємо, що На Франківщині зафіксовано груповий осередок захворювання на гострий гепатит «А»

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 17:43
Хіба гепатит не заразний? А як хтось когось укусить? В школі таке трапляється.
Відповісти

, 07 грудня 2017, 17:54
Україна ц мордор. Епідемії кору, сказу, праця, чуми, холери, то все вже позабував цивілізований світ. Тільки в африканській Україні вирують ці середньовічні епідемії. Тепер от гепатит. Одним словом мордор
Відповісти

, 07 грудня 2017, 20:39
Твій дім - психлікарня. Троль, який не відбувся.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: