Міська дитяча лікарня отримала нову очільницю

7 грудня під головуванням міського голови Руслана Марцінківа пройшло чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

 

На початку засідання міський голова представив головного лікаря дитячої клінічної лікарні Ольгу Бойчук, пише Правда іф.

 «Знаємо вас, як гарного керівника у Крихівцях. Сподіваємось, що тепер наша дитяча лікарня стане найкращою в Україні», - зазначив Руслан Марцінків.

Потім директор департаменту культури Івано-Франківської  міської ради Надія Загурська відзвітувала за роботу у 2017 році. Міський голова сказав, що робота департаменту заслуговує найвищої оцінки. Також він доручив Надії Загурській заснувати «Клуб пенсіонерів» і запропонував створити хор з працівників виконкому.

Крім того міський голова наголосив, що потрібно вже завершити ремонті роботи народного дому «Княгинин». Оскільки реставрація триває дуже довго, а відкрити його треба наступного року.

 Далі заслухали звіт начальника управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю Олега Семківа. Який повідомив, що архбудконтролем накладено штраф в розмірі 32 тис. грн. за реконструкцію даху на готелі «Дністер». Оскільки управління виявило, що реконструкція даху будівлі проводиться без отриманого належним чином права на виконання таких робіт та склало протокол про адміністративне правопорушення і видано припис про зупинення робіт  реставрації будинку.  Наразі, роботи на об’єкті зупинено.

Крім цього на засіданні обговорювалось питання медичної субвенції. Міський голова назвав цю ситуацію критичною і сказав, що слід вирішувати як перемогти дефіцит. На первинну допомогу в наступному 2018-му році виділили 35 мільйонів гривень. Для області це дуже мала сума.

«Маємо подумати, як централізувати фінанси», - говорить Мацінків.

Також згадали про збільшення заробітньої плати для вчителів та працівників медицини. Обіцяють, що зарплата зросте не менше ніж на 20%.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 грудня 2017, 16:57
нарешті в лікарні запрацює порядок бо за всіх призначених є відповідальний
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: