Справу скандального прикарпатця Руслана Коцаби, якого підозрювали у державній зраді, знову направили до Івано-Франківського міського суду

Сьогодні, 7 грудня, в апеляційному суді Київської області слухали справу скандального франківського блогера Руслана Коцаби.

 

Додамо, що цю кримінальну справу 12 жовтня відправили з Івано-Франківська, бо з сімох франківських суддів двоє попередньо слухали вже справу Коцаби, а троє оголосили самовідвід. Все тому, що зі всіма суддями блогер або знайомий, або вони погоджували негласні слідчі дії проти нього. Тому, упевнена сторона захисту, такі судді не можуть об`єктивно слухати справу.

У суді сторона захисту просила скасувати попередні рішення судів, а відтак виправдати блогера та закрити справу. Прокурор наголошував, що справу слід розглянути повторно, вивчивши усі докази ретельніше.

Проте апеляційний суд Київської області прийняв рішення повернути справу Руслана Коцаби до першої інстанції. Справу розглядатимуть повторно в Івано-Франківському міському суді.

Сам ж Коцаба вважає, що представники влади бояться, що все дійде до Європейського суду з прав людини. Він переконаний, що там справа розвалиться. І тоді за переслідування журналістів та незаконне утримання комусь доведеться відповідати. Тому, мовляв, зараз такий процес відбувається, аби суди тривали ще довго. Захисниця Коцаби – Тетяна Монтян переконана, що суд першої інстанції справу закриє по факту відсутності складу злочину.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 грудня 2017, 22:37
Нічогенько виглядає "замордований концтабором в катівнях" Коцаба. Звісно був би мудріший і не давав інтервю Росія 24 не було б можливості принести його в жертву хунті заради сюжетів і аргументів московським брехунам. Він хоч зрозумів як його використали москалі і влада невдоволена зривом примусової мобілізаці? Одні отримали "мученика", а інші "приклад необхідності мовчати про неправильність насильної мобілізації і недоречності свободи слова". Заробив Коцаба у москалів грошей?
Відповісти

, 08 грудня 2017, 16:53
а мені інтересно як тепер будуть виглядати ті хто у свій час підтримав кацабу і небачив на домбасі російських військ і був проти мобілізації бо небачив бажання росії поглинути всю україну як вони тепер заспівають коли така велика кількість загиблих і як ТЕПЕР ТІ СУДДІ ЯКІ ПРИЗНАЧИЛИ БУЛИ такий--вирок--чи може для них нічого незмінилося і це як каже кацапа громадянська війна .ТО потрібно їх відвезти туди нехай подивляться особливо ті баранипоєти і журналісти які так любили кацапу
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: