НАБУ перевіряє заступника прокурора Івано-Франківської області

Детективи Національного антикорупційного бюро перевіряють першого заступника прокурора Івано-Франківської області Володимира Торованіна за фактами можливого декларування недостовірної інформації.

 

Про це йдеться в судовому рішенні одного з районних судів міста Києва, пише «Слово і Діло».

 

За версією детектива, Торованін не вказав у електронній декларації за 2016 рік дохід від ведення підприємницької діяльності, а саме використання одного зі своїх житлових будинків у Яремче Івано-Франківської області як готельного комплексу. У НАБУ зазначили, що щорічний дохід від здачі номерів у цьому житловому будинку становить понад мільйон гривень, про що не вказано в декларації.

 

 

Детективи Бюро провели обшук у будинку, який використовує перший заступник прокурора Івано-Франківської області, й вилучили відеореєстратор із рукописної інструкцією, де вказаі логін і пароль від нього. У Бюро просили заарештувати вищевказане майно, оскільки воно є доказом у розслідуванні.

 

Суд повністю задовольнив клопотання.

 

Нагадаємо, що У посадовця, який після Революції Гідності претендував на крісло очільника прокуратури Прикарпаття, НАБУ провело обшуки

                       Родина першого заступника прокурора Прикарпаття, яка складається із держслужбовців та студентів, володіє значними статками - розслідування

                       НАБУ проти Торованина: у прокуратурі Івано-Франківської області заявили, що офіційної підозри не оголошено

 

 

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: