Обласна рада створила комунальне підприємство “Надра Прикарпаття”

Вчора, 8 грудня, депутати Івано-Франківської обласної ради проголосували за утворення обласного комунального підприємства «Надра Прикарпаття».

Результат пошуку зображень за запитом "сесія івано-франківської обласної ради"

 

На сесію це питання винесла постійна комісія обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу, пише МІСТО.

Новостворене комунальне підприємство буде здійснювати видобувну, геолого-розвідувальну, виробничу торгівельну та інші функції. Серед інших видів діяльності комунальне підприємство надаватиме консультації та методичну допомогу при оформлені документів з отримання спецдозволів на користування надрами. 

Згідно Статуту на підприємстві створять наглядову раду з числа 5 депутатів обласної ради. 

За створення КП “Надра Прикарпаття” проголосували 48 депутатів.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 грудня 2017, 13:05
Селюки-хабаринки уже розмріялись продавати за хабарі ресурси народу щоб хтось освоював їх а вони нічого не робили лише піарились і оренду жидівську отримували. І так 100 років чекатимуть хто заміж візьме...
Відповісти

, 09 грудня 2017, 13:56
Пане Президенте, Вам відняло пам’ять. Ви забули, що так, як з арештом Саакашвілі, уже було. Перефразовуючи мого друга, скажу, що Ви не наступаєте на граблі. У Вас замість ніг граблі. На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів - так, як це робив Янукович. Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий.…
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: