Президент України відзначив прикарпатців державними нагородами

З нагоди Дня місцевого самоврядування державними нагородами відзначені депутати районних рад, сільські голови та працівники виконавчого апарату районних рад. Серед них і прикарпатці.

Результат пошуку зображень за запитом "порошенко підписав"

 

Про це йдеться в Указі Президента України №408/2017, підписаному Петром Порошенком 7 грудня цього року.

За вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм орденом «За заслуги» III ступеня відзначено Голошинського сільського голову Олексія Федорчака. Начальнику управління Коломийської міської ради Ганні Бакай присвоєно почесне звання «Заслужений економіст України».

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 грудня 2017, 14:44
Глава МИД Украины Павел Климкин считает, что уехавшие на заработки в Польшу украинцы спасают экономику этой страны. Таким образом он прокомментировал слова польского премьера Матеуша Моравецкого о том, что Польша спасает украинских беженцев, сообщает «112 Украина».
Відповісти

, 09 грудня 2017, 14:46
Пане Президенте, Вам відняло пам’ять. Ви забули, що так, як з арештом Саакашвілі, уже було. Перефразовуючи мого друга, скажу, що Ви не наступаєте на граблі. У Вас замість ніг граблі. На 4-му році свого правління Ви стали одночасно президентом, прокурором, парламентом, урядом, судом і генпродюсером усіх телеканалів. І тепер Ви кидаєте за ґрати своїх опонентів - так, як це робив Янукович. Згадайте, чим все завершилося. Ростов не гумовий.…
Відповісти

, 09 грудня 2017, 17:24
Роздали от нагороди прикарпатцям. Почнуть критикувати стануть агентами Кремля як його друг Саакашвілі, котрого призначав головою ОДА області. Нажаль в Одесі з повноваженнями Саакашвілі ні Грузію ні кузькіну мать ківаловим хоча б не показав тому він для більшості людей не перспективна альтернатива, а обєкт співчуття. Увязнюй його Порошенко до провалу бездіяльності в Одесі зараз було б повстання напевно, а так політичний увязнений "європейцями" - україномовними москалями.
Відповісти

, 09 грудня 2017, 14:47
скотина котарая устороила в стране ад!скотина которая разрушила все,что можно было разрушить руками тупых западенцев!
Відповісти

, 09 грудня 2017, 17:12
"Тупих донбасян" ти хотіла сказати. Не перекидай на нас своє тупе алкашське "путін пріді".
Відповісти

, 09 грудня 2017, 19:54
за які заслуги що вміють обкрадати цей нещасний нарід цей вальцман підмащується до виборів
Відповісти

, 09 грудня 2017, 23:42
Нагороди від державного зрадника і бандита. Яка ганьба то приймати
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: