Франківці просять міську владу заборонити в магазинах продаж школярам шкідливої їжі

На сайті електронних петицій до міської влади Івано-Франківська зареєстрували петицію з проханням заборонити в магазинах продаж школярам шкідливої їжі, повідомляє WestNews.

«Шановна, владо міста Івано-Франківська! Забороніть будь-ласка в магазинах продаж дітям шкідливої їжі (яку заборонено продавати в шкільних їдальнях законом України) під час навчання в школах. Проведіть моніторинг, що купляють діти на перервах та після уроків», – йдеться у петиції.

«Зобов’яжіть всіх власників магазинів, які знаходяться біля навчальних закладів затверджувати асортимент товару для продажу в управлінні Держпродспоживслужби. Станьте на захист здоров’я наших дітей», – просять автори.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 09 грудня 2017, 23:40
Это ведь любимая еда пиндосов!как же евроценности??????воныжыдиты опять на митинг выйдут!проТест устроят!тогда неньки окончательно кирдык будет!
Відповісти

, 10 грудня 2017, 0:24
Сама шкідлива їжа це цукорки Порошенка але їх не заборонять
Відповісти

, 10 грудня 2017, 14:22
Так цукерки рошен з присмаком корупціі,розкраданням бюджету та обманом народу!,,Жити по новому ,,в гіркому шоколаді!
Відповісти

, 10 грудня 2017, 20:40
А чому не чіпають "тіньових" спиртовиків. Бояться порушити "истинные ценности русского мира", чи втратити одне з джерел швидких і великих грошей. Мабуть, і одне і друге. В Івано-Франківську старі комуняки, корумповані чиновники, правоохоронці, бандити і "тіньові" спиртовики настільки успішно прижились, при будь-які владі, що місту більше підходить назва "Бандитсько-Мєнтівськ", або "Палено-Спиртівськ".
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: