На посаду директора Музею мистецтв Прикарпаття претендує чотири кандидати

 Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації 31 жовтня 2017 року оголосило конкурс на заміщення посади директора Музею мистецтв Прикарпаття
 
Результат пошуку зображень за запитом "музей мистецтв прикарпаття"

1 грудня 2017 року шляхом жеребкування були визначені члени конкурсної комісії від громадських організацій, пише СТИК з посиланням на Музейний простір.

Михайло Дейнега, який очолював його понад 10 років, вирішив у конкурсі участі не брати.

Про що 28 листопада 2017 р. на постійній комісії обласної ради з питань гуманітарної політики та свободи слова доповів начальник управління культури, національностей та релігій Володимир Федорак:

Контракт на посаду директора музею завершився, і Михайло Дейнега не забажав брати участь у новому конкурсі, який відбудеться у грудні. Згідно з регламентом на сесію ми повинні винести питання про звільнення директора Музею мистецтв Прикарпаття“.

Члени комісії запропонували відзначити Михайла Дейнегу на наступній сесії і вручити йому відзнаку за розвиток культури і мистецтва на Прикарпатті.

4 грудня 2017 року стало відомо, що на посаду директора музею претендує 4 кандидати: художник Микола Джичка, мистецтвознавець, галерист Анатолій Звіжинський, провідний науковий співробітник Музею мистецтв Прикарпаття, доктор філософії за спеціальністю “Богослов’я” Віталій Козійчук та художник, архітектор і археолог Василь Романець.

До 11 грудня включно всі зацікавлені особи можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електронну пошту управління  kultura@if.gov.ua (з позначкою «конкурс музей мистецтв»), які передаються конкурсній комісії.

Перше засідання конкурсної комісії має відбутися вже цього тижня.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 грудня 2017, 20:29
серед них є типовий клерк який буде готовий виконувати все що йому скажуть- він вже і працював так поки не зняли- вищі таваріщі а тому в музей потрібен просто музейний фанат і любитель цієї справи а так скандали будуть один за другим
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: