Мінімалку можуть підвищити лише в другій половині 2018-го

Згідно з допрацьованим проект держбюджету на 2018-й рік, за який Верховна Рада проголосувала ввечері 7 грудня, мінімальну заробітну плату в Україні можуть підвищити лише починаючи з другої половини наступного року.

Пізно ввечері четверга 273 народні депутати підтримали в другому читанні та в цілому проект державного бюджету на 2018-й рік.

Напередодні голосування за бюджет і президент, і прем'єр хвалились, що з наступного року мінімальна зарплата в Україні може зрости до понад 4000 гривень.

Щоправда, з доопрацьованого проекту держбюджету випливає, що питання про підвищення мінімальної зарплати розглядатимуть лише за підсумками першого півріччя.

Про це йдеться в ініціативі викладеній в доопрацьованому тексті законопроекту №7000, зареєстрованому у Верховній Раді 1 грудня.

Кабміну можуть доручити розглянути питання про підвищення мінімалки на підставі моніторингу виконання держбюджету за підсумками першого кварталу.

З 1 січня 2018 році мінімальна зарплата у держбюджеті зафіксована на рівні 3723 гривні.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 грудня 2017, 12:35
Вльцман знов лохів розвів. Набрехав що буде 4100, щоб на майдан Ссакашвілі не виходили. А як трохи попустило, то і кинув лохторат як тоді з мільйоном обдурив
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: