Завтра підприємці на бричках відкриватимуть “Зимову казку” у Франківську

Уже завтра, 12 грудня, на Вічевому майдані та на вулиці Вітовського в Івано-Франківську розпочне свою роботу новорічно-різдвяний фестиваль-ярмарок “Зимова казка”.

Картинки по запросу різдвяний ярмарок івано-франківськ

 

Офіційне відкриття відбудеться о 16:00 театралізованим дійством. Підприємці на бричках їздитимуть “стометрівкою”, співатимуть новорічних пісень. Після представлятимуть товар кожного учасника.

Франківців і гостей міста також чекатимуть вечорниці, конкурси, виступи місцевих артистів, повідомили Галці у КП “Центр розвитку міста та рекреації”.

Метою фестивалю-ярмарку, традиційно, є популяризація народних ремесл Прикарпаття і промоція сувенірної та харчової продукції регіону.

Торгуватимуть у 37 ярмаркових будиночках. Окрім місцевих виробників в Івано-Франківську торгуватимуть підприємці й майстри з Коломиї, Косова, Долини, столиці. Вони привезуть лляний одяг, вишиванки, народні сувеніри.

Продаватимуть на ярмарку також ялинкові прикраси, шкіряні вироби, глиняні, гуцульські прикраси, традиційний одяг, карпатські чаї, сири, солодощі.

Обов’язковою умовою допуску підприємців до участі в ярмарку є наявність сертифікатів.

Щодо алкогольних напоїв, то має бути продаж тільки вина. Встановлення мангалів на території проведення фестивалю-ярмарку дозволяється, але їх розставлятимуть так, щоб запахи і музика не заважали франківцям.

На Вічевому майдані ярмарок працюватиме з 11:00 до 21:00, а на Вітовського – з 10:00 до 20:00.

Торгуватимуть упродовж 41 дня до 21 січня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 11 грудня 2017, 22:18
А Миколай чи Санта Клаус буде? Низькі ціни сподіваюсь на свята цими бричками підприємці привезуть.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Туризм: