В Івано-Франківську відкриється нова мистецька галерея

13 грудня в Івано-Франківську у галереї «ЧЕЧ» (вул. Євгена Коновальця 80А) відбудеться відкриття виставки «ЧЕЧ (потік). Індивідуальна артикуляція».

«Склад учасників дещо змінився, масштаб експозиції також. Презентуємо роботи тих авторів з якими обов’язково співпрацюватимемо наступного року. Нова локація – новітня естетика. Але мова про те ж саме - актуальні художні пошуки та експерименти у Франківську, що тривають майже тридцять років, створили певну тяглість поколінь. Не часто в одній залі можна побачити мистецькі експерименти вчителів й учнів, але цього разу мова про інше. Відсутність об’єднуючого знаменника для потенційних фігурантів проекту слугуватиме справжністю у виставці – показати індивідуальні мистецькі практики, створити експозиційну пропозицію, відібравши найвагоміше, найхарактерніше для кожного з авторів, щоб наочно побачити різноманітність світів.  

Виставка, як спроба синтезу адекватних часові моделей художного творення. З іншого боку, колективна імпреза, демонструватиме грані сприйняття дійсності особами незаангажованими поняттями обов’язку, закомплексованості чи страху, а отже показує різнобарвності світу в якому живемо», - йдеться у повідомленні організаторів виставки.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Культура: