Місто збільшує частку фінансування утеплення будинків. А також даватиме кошти на ремонт під’їздів та ОСББ

Наступного року з міського бюджету покриватимуть 80% вартості робіт з комплексного утеплення багатоповерхівок. Також співфінансуватимуть ремонт під’їздів та проекти ОСББ.

Результат пошуку зображень за запитом "утеплення фасаду"

 

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків на своїй фейсбук-сторінці.

“Для того, щоб більше франківців зголошувались на комплексне утеплення будинків, наступного року змінимо умови співфінансування. Якщо ще цьогоріч мешканці платили 40%, а місто – 60%, то відтепер з міського бюджету фінансуватимемо 80% вартості утеплення”, – пише мер.

Крім того, у впроваджують нову програму ремонту під’їздів на умовах 50/50: половину – міський бюджет, половину – мешканці.

“Масово до мене звертались мешканці щодо поганого стану під’їздів, тому цю проблему слід було вирішувати негайно”, – додав Марцінків.

Ще однією корисною програмою стане фінансування ОСББ за різними напрямками: ремонт приміщень, мереж, заміна вікон, освітлення, утеплення. Крім того, продовжать компенсувати 20% від тіла кредиту, які отримало ОСББ на енергетичну модернізацію помешкань.

“Місто зацікавлене, щоб усі франківці жили в комфортних умовах. Проте і людям варто усвідомити, що модернізація житла – це справа не тільки влади, але й власників цього житла”, – заявив міський голова.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 грудня 2017, 14:37
ОСББ чому має фінансуватись з міського бюджету? Як вибиратимуть котрих фінансувати а котрих ні?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: