Найдорожчі яйця: на Прикарпатті зростають ціни на продукти харчування

За даними Державної служби статистики, ціни на споживчому ринку у листопаді 2017р. порівняно з попереднім місяцем в Україні зросли на 0,9%, з початку року – на 12,5% .

Приріст споживчих цін у листопаді до 1,0–2,1% зафіксовано в Івано-Франківській, інформує WestNews.

На споживчому ринку області у листопаді ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%. Найбільше (на 14,2%) подорожчали яйця. На 5,7–2,1% підвищилися ціни на сири, молоко, сало, сметану, кисломолочну продукцію, масло, яловичину, хліб, рис, соняшникову олію. Водночас на 7,5–0,5% подешевшали крупи гречані, цукор, м’ясо птиці, маргарин, овочі, фрукти.

Алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися в ціні на 1,0%.

Підвищення цін на транспорт у цілому на 3,0% відбулося головним чином за рахунок подорожчанням проїзду в автодорожньому транспорті на 5,6%, а також палива та мастил на 3,8%.

Зростання цін у сфері охорони здоров’я на 1,1% в основному спричинено подорожчанням амбулаторних послуг на 1,5% та фармацевтичної продукції – на 0,8%.

До слова, експерти назвали популярний продукт, ціни на який зростуть у грудні.  Експерти додали, що цього року найнижчою оптово-відпускна ціна на курячі яйця була у липні – 10,35 гривень за десяток.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 грудня 2017, 17:29
"Експерти додали, що цього року найнижчою оптово-відпускна ціна на курячі яйця була у липні – 10,35 гривень за десяток." Це так, аби ляпнути щось?
Відповісти

, 12 грудня 2017, 22:26
Купуйте в тих, хто вирощує сільгосппродукцію, а не у проклятих спекулянтів, які обдурюють та обважують покупців,
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: