Рятувальники відкачували воду, яка тиждень назбирувалася у франківському підвалі (фото)

Працівники Івано-Франківської міської аварійно-рятувальної служби вчора допомагали мешканцям вулиці Гординського, у будинку яких уже тиждень назбирується вода. Однак ліквідували лиш наслідки, а не причину.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/pidval2.jpg

 

Про це йдеться у дописі на фейсбук-сторінці Комунальна установа “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба”:

“11.12.2017р. о 14.52 год. надійшло повідомлення з служби оперативного реагування “15-80″ про те, що до них звернулись мешканці будинку №5 по вул. Гординського та повідомили, що в підвалі даного будинку протягом тижня знаходиться вода.

Приватна фірма “Балтія сервіс”, що обслуговує даний будинок відмовилась викачувати воду, оскільки не має договору.

Враховуючи те, що для жителів будинку це надзвичайна ситуація, черговий наряд комунальної установи “Івано-Франківська міська аварійно-рятувальна служба” виїхав на місце події.

Прибувши за вказаною адресою  рятувальники одразу приступили до відкачування води з підвального приміщення площею 30 м.кв., а її виявилось не мало не багато, а близько 18-20 м.куб. 

Із спілкування з власником підвалу дізнались що він самотужки намагався відкачувати воду побутовим насосом, за що іспекторами муніципальної інспекції на нього навіть був складений адміністративний протокол за порушення благоустрою. 

Зайшовши в підвал після відкачування води ми виявили що вона надходить із сусідного підвального приміщення, що належить власнику квартири №1 яка перебуває під арештом.

По завершенню ліквідації НС власник підвалу Калинюк Андрій Ярославович висловив свою вдячність працівникам МАРСу.

О 17.10 год. наряд закінчив відкачування води. Однак, ми ліквідували наслідки, причина не ліквідована.

Пошуком та ліквідацією причини мають займатися відповідні структури”.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/pidvalz.jpg

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/12/pidval.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: