Під час Євромайдану Україна була за крок від того, щоб стати частиною Росії, – Ющенко

Третій президент України Віктор Ющенко переконує, що від чергового повернення у московську колонію Україну врятувало нове покоління, щоправда у підсумку цих талантів не допустили до влади.

Про це він розповів у коментарі відомій журналістці Олесі Бацман, передає "Гордон".

"Просто чотири роки тому... Ми зараз часто повертаємося до цього великого часу, тому що насправді ми були за крок від того, щоб повернутися в московську колонію... І врятувало Україну в листопаді 2013-го – на початку 2014 років як раз найбільш молоде, найбільш віддане та таке покоління, що мислить найцікавіше. Я не кажу, що у них багато досвіду або практики, але це найкраще українське покоління. Але коли ми говоримо про політичну конструкцію", – підкреслив третій український президент.

За його словами, після Майдану, щоб відфільтрувати ці таланти та не пустити їх до влади, потрібно було зробити дві речі.

"Річ перша: п'ятивідсотковий бар'єр. Зрозуміло, що з Майдану жодна політична сила 5% не бере. За визначенням не бере. Потрібен досвід, практика, спадкоємність якась, гроші та повинна бути велика підтримка. А друга річ, друга норма, що обмежує: партія, яка йде в парламент, повинна бути зареєстрованою щонайменше 12 місяців тому", – зауважив політик.

Читайте також: Ющенко вказав на помилки політиків, які прийшли у владу з Майдану

Водночас Ющенко пояснив, що молода хвиля хоч і створила унікальний цікавий політичний рух, але його не формалізуєш у партію, тому що партія на виборах нічого не вартує, однак, якщо ти не купиш її з документами, то і 5% не візьмеш.

"І, мені здається, це найнеприємніше, що призвело до того, що ми сьогодні маємо слабку політичну систему", – додав Ющенко.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 10 червня, 6:01
Разыскивается Украина ! Возраст 26 лет. В феврале 2014 года вышла из дома, пошла в ЕС и не вернулась. Была одета в вышиванку, жёлто - голубые кружевные труселя, на голове - кастрюля. Страдает суицидальными наклонностями, галлюцинациями, манией величия и отсутствием памяти. Склонна к клептомании и попрошайничеству. Кто найдёт: шлите её нах...подальше и никуда не звоните! ....................Уставшие соседи...
Відповісти

, 09 серпня, 15:05
Львов — это древнерусский город. Который у нас на словах очень любят почему-то отдавать полякам, выстраивая всевозможные концепции раздела Украины. Западной Украиной у нас вообще разбрасываются. А там, на Волыни, всего-навсего сто лет назад самой распространенной общественной организацией был «Союз русского народа». И в Галиции, опять-таки, всего-навсего сто лет назад самым массовым движением было так называемое движение москвофильства.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: