Український депутат привітав свою дівчину рекламою на Таймс сквер у Нью-Йорку (фото)

Депутату від Радикальної партії Сергію Рибалці рідної України виявилося замало, аби привітати з днем народження свою дівчину Настю.

Рибалка вирішив бути оригінальним та подарував подружці біллборд з її світлинами не де-небудь, а в Нью-Йорку на Таймс-сквер.

Своїм подарунком Анастасія Байбородіна похизувалася у соцмережі.

"Найкращий подарунок з можливих", - написала брюнетка, з якою депутат зустрічається вже не один рік.

 Оце так подарунок

До речі, розцінки на подібний подарунок не такі вже й високі, як для спонсора Радикальної партії.

Так, щоб зробити пропозицію коханій на біллборді Таймс-сквер, треба викласти щонайменше 1500 доларів. Тож кілька екранів зі слайд-шоу може коштувати близько 3-х тисяч баксів, залежно від часу трансляції.

 Світлини пишнихпринад Насті побачили не лише її френди у соцмережі, а ще й гості Нью-Йорка
 Приблизні ціни на цю розвагу
Мабуть, хутро і камінчик на грудях також Рибалка подарував. На фото він теж є, як бачимо

Судячи зі сторінки Анастасії Байбородіної у Facebook, за фахом вона правознавець із дипломом Університету імені Шевченка.

 Одразу видно, що Анастасія знає свої права
 І вміло ними користується
 
 Рибалка, як і його дама серця, стежить за формоюЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 грудня 2017, 22:07
Лобісти Ахметова не бідні.
Відповісти

, 12 червня, 3:48
Громадяни України отримують притулок в європейських країнах, видаючи себе за представників сексуальних меншин і комуністів. Хоча справжніми причинами для масової міграції стають розчарування тим, що відбувається в країні. Однак європейські держави відмовляються давати притулок на подібних підставах, підкреслюючи, що готові приймати тільки певні категорії біженців. В результаті "популярними історіями" серед українців, охочих покинути батьківщину, стають вигадані утиски через сексуальну орієнтацію. Так, заради отримання бажаного статусу деякі з них знаходять собі фіктивних партнерів. "Багато хто отримував притулок як представники сексуальної меншини, а потім роз'їжджалися, заводили сім'ї і дітей. Тому почали перевіряти", - розповів один з новоспечених емігрантів, який отримав притулок в одній зі скандинавських країн. При цьому, за його словами, в деяких державах легше отримати подібний статус за політичними переконаннями. Так, після заборони комуністичної партії в Україні біженцям стало легше мігрувати в Іспанію і Італію. "Там люблять комуністів. Тому можна навіть заднім числом обзаводитися документами, що ви були членами компартії, і залізобетонно отримаєте там статус", - повідомив вже колишній українець.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: