У Росії визначилися щодо участі на Олімпіаді-2018

Олімпійські збори Олімпійського комітету Росії ухвалили рішення щодо участі країни на Олімпійських іграх 2018 року, які відбудуться взимку в південнокорейському Пхончані. Зокрема, функціонери дозволили своїм атлетам брати участь у змаганнях під нейтральним прапором, однак кожен спортсмен індивідуально вирішуватиме після отримання запрошення.
Росія братиме участь на ОІ-2018, але під нейтральним прапором
Напередодні комісія спортсменів Олімпійського комітету Росії оприлюднила єдину заяву від імені російських атлетів, які виступають в зимових видах спорту. Документ, зокрема, пояснює їхню позицію щодо питання участі на Олімпіаді-2018 під нейтральним прапором.

У зв’язку з цим 12 грудня відбулося засідання Олімпійських зборів ОКР. У орган одноголосним рішенням підтримав заяву російських спортсменів, які є готовими виступити на Олімпійських іграх 2018 року в нейтральному статусі, передає інформаціна агенція ТАСС.

"Олімпійські збори закликають шанобливо ставитися до кожного вибору та надати підтримку спортсменам, які поїдуть на Ігри, а для тих, хто відмовиться, і тих, кого не запросять на Олімпіаду. Олімпійські збори виробили позицію ОКР щодо виступу російських спортсменів на Іграх в нейтральному статусі. Відтак, рішення щодо участі на Олімпіаді кожен спортсмен буде ухвалювати особисто на основі запрошення, яке має надійти від Міжнародного олімпійського комітету (МОК)", – підкреслюється у заяві Олімпійських зборів ОКР.

Раніше голова комісії спортсменів Олімпійського комітету Росії Софія Велика заявляла, що більшість атлетів уже погодилися поїхати в Пхенчхан в такому статусі.

Зауважимо, що Олімпійські збори є вищим керівним органом Олімпійського комітету Росії.

Нагадаємо, 5 грудня через порушення антидопінгових правил МОК відсторонив російську збірну від участі в Олімпійських іграх 2018 року у Південній Кореї. Крім того, якщо країна-агресор закликатиме до бойкоту Олімпіади, це загрожує країні відстороненням її збірної від ігор на два олімпійських цикли, тобто на 8 роківЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 18 червня, 3:42
Чемпионат мира в России принесет Международной федерации футбола (ФИФА) 6,1 миллиарда долларов. Об этом сообщает The New York Times. Сумма прибыли станет рекордной. Она на 10 процентов выше, чем прогнозировала ФИФА, и на 1,3 миллиарда долларов больше, чем заработанная за мировое первенство четырьмя годами ранее. Прибыль от продажи прав на телетрансляции выросла на 2 процента. Спонсорские контракты принесут ФИФА на 200 миллионов долларов больше запланированного. Федерация расширила сотрудничество с китайскими компаниями — в 2018 году 7 из 20 спонсоров мундиаля представляют Поднебесную. Чемпионат мира пройдет в 11 городах России с 14 июня по 15 июля. Сборная России, открывающая турнир матчем с Саудовской Аравией в «Лужниках», выступает в группе А. Помимо саудитов, соперниками команды Станислава Черчесова станут команды Египта и Уругвая.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: