Прикарпатська делегація взяла участь у Міжнародній виставці-ярмарку органічної продукції «EKOGALA - 2017» (фото)

8-9 грудня 2017 року в м.Жешув, Республіка Польща, відбулася Міжнародна виставка-ярмарок органічної продукції  «EKOGALA - 2017», учасниками якої були виробники екологічно чистої сертифікованої продукції з різних країн Європи, зокрема з Румунії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Польщі та інші. За сприяння управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради та мерії Жешува участь у виставці взяла й українська делегація, до складу якої ввійшли представники виконавчого комітету міської ради та керівники підприємств харчопереробної галузі міста.

Основною метою виставки є розповсюдження інформації про здорову їжу та органічну сільськогосподарську продукцію, а також про екологічні туристичні зони Підкарпатського воєводства, Польщі, України та Європи в цілому.

Спеціалізацією цьогорічного ярмарку були мед, продукти бджільництва, хліб, сири, хлібобулочні та молочні вироби. Наш місцевий виробник ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» яскраво презентував на виставці зразки своєї продукції, зокрема сушку ванільну, сушку з маком та печиво цукрове. Представник малого та середнього бізнесу міста - науково-виробнича фірма «Елітфіто» презентувала свою унікальну продукцію: різноманітні рослинні олії холодного віджиму в асортименті. Експонатами виставки підприємства ТОВ «Екопродукт» були різноманітні добре відомі в Україні трав’яні та фруктово-ягідні чаї. Продукція товаровиробників Івано-Франківська користувалася попитом серед учасників та гостей виставки-ярмарку.

Під час заходу відбулися переговори представників української делегації та польських партнерів щодо перспектив подальшої співпраці. Також в рамках заходу мали місце семінари з питань розвитку та використання продуктів бджільництва в харчуванні та медицині зокрема, презентації сучасного виробничого обладнання тощо.

Учасники мали змогу ознайомитись з новинками виробництва екологічно чистої продукції для використання в подальшому.

 

З хлібом - до Польщі

 

З хлібом - до Польщі

 

З хлібом - до Польщі

 

З хлібом - до Польщі

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: