Дайте дитині спокійно вмерти: прикарпатська лікарка не видала ліки онкохворій

Онкохвора мешканка Надвірнянщини Мар'яна Бідаш бореться з хворобою, проте вчора лікар не захотіла давати їй призначені ліки, мовляв і так помре.

Про це молода жінка написала у соцмережі Facebook.

“Зверніть будь-ласка увагу на цього “лікаря” Дребот Ірину. Сьогодні до неї поїхала моя мама за ліками, які мені призначені, як онкохворій, що знаходиться на обліку. Вона відповіла, що вони вчора закінчилися і додала прямим текстом: дайте дитині спокійно вмерти і звідки у вас гроші на лікування у ізраїльській клініці “Лісод”, – жаліється Мар’яна Бідаш.

За словами жінки, в “Лісоді” їй зробили всі обстеження і переконують, що там є здавлення нервових закінчень і через це сильний біль, який можна зняти тільки цим припаратом, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

“Оскільки я не приписана в Києві, “Лісод” не може їх видавати нам на квартиру, а лежати в стаціонарі це 5 тис грн. за добу. У нас немає такої можливості”, – пише Мар’яна.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 грудня 2017, 18:21
доки ми а не суди прокурори і пр непочнемо бити по морді вимагачів грошей у державних закладах і ці вимагачі будуть просто боятися фізично вимагати гроші то нічого не буде бо ми покищо є всі співучасники корупції в УКраїні всі ми!!!і роль журналістів тут велика бо одна викривальна стаття про корупціонера робить його уязвимим перед !!!своїми подєльніками і автоматично виганяє його з даної схеми а народ узнає де беруть взятки
Відповісти

, 13 грудня 2017, 18:58
це дуже добра і сексуальна жінка залишіть її в спокої
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:04
Усі ми хочемо жити, але можливо лікар має рацію. Для чого ці нарікання на хорошого лікаря?
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:09
а скільки ій років що влодик її любить
Відповісти

, 13 грудня 2017, 20:33
Держава дала ліки безкоштовні -вона повинна видати!І не цій старій лярві вирішувати кому жити ,а кому помирати!! Це Бог вирішує!А вона ці ліки мабуть продає!Скотина буде горіти в пеклі!
Відповісти

, 13 грудня 2017, 22:06
За це усіх чиновників і не ненавидять, які круять інстуркціями і законами на свій лад. Суки. Забрати в усіх чиновників пенсії. Ніколи не сподівайтесь на державу - ще один урок на прикладі цієї онкохворої.
Відповісти

, 14 грудня 2017, 2:12
Сам здохни сука кацапська, цей лікарь напевно твоя мама...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: