В Івано-Франківську двокімнатні квартири будуть коштувати 12-15 тисяч доларів

Так вважає депутат міської ради, забудівник Сергій Палійчук.

 

Сьогодні, 12 грудня, на засіданні депутатської комісії з питань бюджету говорили про заробітки. Заступник міського голови Івано-Франківська Богдан Білик сказав, що наш регіон рятує те, що заробітчани привозять велику кількість валюти, пише ГК.

Керівник фінансового управління Вікторія Сусаніна нагадала, що Нацбанк знову зменшив поріг на пересилки. Мовляв, тепер якщо із-за кордону присилатимуть більше, ніж три посилки, то коштуватиме це 150 Євро. «Я не розумію політику Нацбанку», – сказала вона.

А депутат Руслан Терешко додав, що раніше Івано-Франківськ був містом, де було найбільше пунктів обміну валют на душу населення. А депутати додали: і найбільше новобудов.

На думку депутата міської ради Сергія Палійчука, квартири у Франківську стають доступніші. Мовляв, 9-10 тис грн. зараз складає ціна за 1/м2. А оскільки зараз почали будувати ще й смарт-житло, то квартири стають все доступніші. 12-15 тисяч доларів скоро будуть коштувати двокімнатні квартири, додав він.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 грудня 2017, 19:40
Куплю в новобудові, яку збудував палійчук, квартиру за 12 тис. - 2 кімнатну. Наприклад по вул. Залізничній
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:58
Я також
Відповісти

, 13 грудня 2017, 20:06
І я. Аж дві
Відповісти

, 13 грудня 2017, 21:12
Нью Васюки. Хто буде продавати дешевше ніж витратив на метріали, на хабарі і решту, не рахуючи зарплатні бо вона в гривнях?
Відповісти

, 13 грудня 2017, 22:09
Скоро вибори...починають вже херню триндіти....депутати срані.... продайте мені квартиру
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:43
А ще депутат Терешко забув добавити, що колись Івано-Франківськ було містом, де найбільше було магащинів "Буль-буль", в яких продавали спиртне, щоб мешканці міста, отримавши перекази з-за кордону, могли негайно бігти в магазин по чергову плящинку, аби в депутата в кишені завжди водилася дєнюжка. А розраховуватись з постачальниками за товари і послуги зовсім не обов’язково. На думку депутата, їх можна послати під три чорти, ось і вся робота. А дєнюжка самому депутату набаго більше в нагоді буде, ніж, допустим, якимось там таксистам. Тих таксистів взагалі гнати в три шиї з міста треба, і на гроші кидати! кидати! кидати!!!
Відповісти

, 27 січня, 20:21
Не варто зараз купувати,з часом кварири подешевшають.У Львові файну квартиру можно купити за 20 000 долл.Люди кидють свої маетки та мершій тікають хто куди.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: