Без монтажу і зі звуком: з'явилася повна версія бійки між проросійським прикарпатцем Коцабою та вояком-добровольцем Биком (відео)

Член "Правого сектору" Олексій Бик під час зйомок завдав удару в обличчя скандальному журналісту з Івано-Франківська Руслану Коцабі.

Картинки по запросу бик коцаба

Згодом журналіст написав заяву в поліцію щодо інциденту. Та принагідно заявив, що він таки “дав здачі атовцю”, пишуть Версії.

Коцаба звинувати Бика в тому, що той виклав неповну версію і спеціально вирізав деякі моменти.

“Особливо ту частину, де я йому настукав по його тупій невмиваній голівоньці і де він із ганьбою в метро тікає…”, – коментує Руслан Коцаба на своїй сторінці.

Відповідь від Бика не забарилася.

“Акєй) Оскільки, кажуть, за ніч позиція коцаби трансформувалася з запевнень, що він живий і неушкоджений до заяв, що це насправді він мене побив – ось повне відео зі звуком)”, – підписав відео член “Правого сектору” Олексій Бик.

 

 

P.S.: на 12 секунді відео Олексій Бик підморгнув оператору і в наступну секунду вдарив Коцабу.
 

 

Нагадаємо, що «Ватного» франківського «журналіста» Коцабу вже почали бити на вулицях (відео)

 



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 13 грудня 2017, 19:02
"Закатований СБУ в застінках" Коцаба відкормленою пикою провокує людей вдаючи з себе журналіста. Не поїхав в "ДНР" запитувати що дала їм російська гуманітарка. Зрозуміло його посадили на трохи за що інших не садять і він злиться на Україну на українців. Та тигру, якого дразнять до лампочки після якої сварки з дружиною вирішив його подіставати.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:06
Нестриманість "бика" зіграла на руку Коцабі і Росії - ніде правди діти в цьому також. Так не можна поводитись в цивілізованій країні.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:30
Даа!пиздец теперь этому "быку"!правоприводных уродов надо истреблять!
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:47
Не всі у Правому Секторі такі. Зовсім не усі.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:56
Ганебний учинок "Бика". Зеркало "Моторол". Частина людей пішла у націоналісти і АТО отримати владу над іншим, можливість безкарно бити, забирати що побажають. Є такі з обох сторін конфлікту. Визначати за телевізором "агент Кремля" і бити з задоволенням? Уже по тб кажуть "агент Кремля" на Саакашвілі - теж бити його можна, підморгуючи? Коцаба нічим не загрожує. Напад на нього схожий на свідому провокацію, демонструючи розгул дикості в Україні. Питання чому Коцаба згодився добровільно бути "распятим мальчиком" для російської і проросійської пропаганди? Адже зрозуміло що його побиття після слави "агента Кремля" в плюс собі зараховуватимуть і "радикальні борці" і "російська пропаганда", а він гуляє по вулиці з провокуючими питаннями.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 19:57
Браво, надо было бы еще Казабе яйца разхуярить, собственно как всем расейским и украинско-ватным пидорасам. Слава Украине - смерть расейскому недочеловеческому и Кацабскому ското-быдлу.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 20:01
В качестве тренировки тебе ебло расхуярят бляденышу от укро суки!а ведь твоя мать обещала аборт сделать когда тебя от бандеровыблядка понесла!
Відповісти

, 13 грудня 2017, 21:55
Вам обом варто набити писок один одному і не замусорювати інтернет - продукт інтелекту, а не кулаків.
Відповісти

, 14 грудня 2017, 3:37
Дивлячись на "закатованого" уйобка ,можна зробити висновок:СБУ -це Служба Бухарів України.В Україні не президент (Порошенка ця кацаба послала НАХУЙ на камеру) а барига офшорний.Скільки ще має загинути наших Воїнів ,щоб ця мразь-кацаба виїхала в любімий лугандон?
Відповісти

, 14 грудня 2017, 7:31
А чого это Бик не на фронте вошей кормит , а за бабской юбкой ховается ?
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:59
Кацабу в окопи, хай блять пидивиться как соотечесвеннікі хуярять, підарас блять, хай піздує с франика уебок!
Відповісти