У Франківську хочуть зробити муніципальне таксі на електрокарах

З наступного року франківська влада буде робити більше для того, щоб витіснити приватних перевізників з ринку. Про це, 12 грудня, на засіданні бюджетної комісії повідомила начальник фінансового управління Вікторія Сусаніна.

Результат пошуку зображень за запитом "муніципальне таксі на електрокарах"

 

Для цього міська рада взялася за розвиток КП «Електроавтотранс».  Так, у 2017 році з бюджету було надано дотацію у розмірі 22 млн грн на це підприємство. У наступному ж році планують виділити ще більше – 36 млн грн. Робиться це для того, щоб з часом підприємство змогло вийти на нормальний ринок перевезень, пише ГК.

Депутат Володимир Кушнір поцікавився чи можна в бюджеті передбачити кошти, щоб зробити комунальну службу таксі. Мовляв, в Івано-Франківську є серйозна проблема з цим видом громадського транспорту.

«Знаю, – погодилася з ним керівник фінуправління Вікторія Сусаніна, – в мене був випадок, що я не відпускала таксі дві години, платила йому за простій, бо знала, що потім не зловлю машину».

«А ще іноді хочуть плюс 20 гривень до тарифу», – підтримав розмову депутат Руслан Терешко.

Врешті, депутати вирішили вивчити питання муніципального таксі. Наразі зупинилися на електромобілях.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 13 грудня 2017, 20:50
Хто буде працювати в таксі за мінімальну зарплату,думаю ідея провальна -більшість по заробітках.
Відповісти

, 13 грудня 2017, 21:49
Я буду працювати, бо ще не на заробітках. Буду дававити москалів та порохоботів :)
Відповісти

, 13 грудня 2017, 22:03
Що там з локомотиворемонтним? Ідея хороша електротаксі але втілювати треба кумами і однопартійцями, а професіоналами. Зокрема подумати про інфраструктуру зарядки, ремонту і багато чого іншого.
Відповісти

, 14 грудня 2017, 1:53
Ці депутати йобнуті .... в нас в місті більше нема куда вкладати гроші??? В нас місті скільки онкохворих людей, які збирають на операції за кордоном .... але це ж не окупиться .... Закупляйте медичне обладнання, робіть ремонти в лікарнях і поліклініках , поставте сука ліфт в школі для дітей з особливими потребами ,що на візках і так далі... Перестаньте на наших податках робити собі бізнес...
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:03
Депутат Руслан Терешко хай би розрахувався спочатку за послуги таксі, які йому надавала одна зі служб ще тоді коли він керував ЗАТ "Зірниця", і яку він нагло "кинув" на гроші, оголосивши про банкрутство своєї фірми. А це чималенька сума ще років п’ять тому. І цьому "кидалову" зовсім не стидно щось муркати про плюс 20 грн. до тарифу. Це практика, яка є у всіх містах, і прийшла вона до нас в першу чергу чергу зі столиці і з власної ініціативи замовників таксі, які хочуть швидше машину отримати - спішать.
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:18
Таким "депутатам" як Терещенку є чим гордитися! Спочатку вони торгують спирним, відкривають чи не в кожному районі "Буль-булі" щоб славні мешканці міста напивалися досхочу горілки, кидають на гроші тих хто надає їм послуги і товари, а потім їх за "особливі заслуги" беруть в депутати! Вчіться, лохи, як треба кар’єру робити!
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:26
Не Терещенку, А Терешку. Герой Руслан Терешко!
Відповісти

, 14 грудня 2017, 12:09
А де поділися широко розрекламовані свого часу білі Опелі Зафіри в Бориспільському аеропорту? Їх також свого часу купили за кошти платників податків, утримували і ремонтували за кошти платників податків (бюджетні), в свою чергу спочатку робили неймовірну рекламу що кращого таксі в Україні нема й не буде, потім кілька скандалів, бо по факту воно виявилося найгіршим таксі в Україні, яке найбільше і ніби-то на законних підставах обдирає пасажирів, а де вони зараз? Щось останніми роками їх не видно і про них не чути.
Відповісти