Податкові міліціонери Івано-Франківщини вилучили підакцизних товарів на суму майже 1,7 мільйона гривень (фото)

В рамках операції «Акциз-2017» працівники Головного управління ДФС в Івано-Франківській області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в області під процесуальним керівництвом прокуратури Івано-Франківської області вилучили підакцизних товарів на суму майже 1,7 млн. гривень. На підставі ухвал суду проведено 7 обшуків на території Коломийського, Снятинського, Косівського та Верховинського районів. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

За результатами обшуків припинено діяльність підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв. Встановлено, що реалізація незаконно виготовленої продукції здійснювалась шляхом розміщення оголошень в мережі Інтернет через служби експрес доставок. Як наслідок, правоохоронці вилучили 2 745 літрів рідини із запахом спирту, 355 упаковок «Bag-in-box» з надписами відомих марок загальною ємністю 2589 літрів та обладнання для розливу.

Також вилучено транспортний засіб, яким здійснювали перевезення сировини та готової продукції.

Крім того припинено діяльність підпільної автозаправної станції, внаслідок  чого вилучено близько 12 тис. літрів дизельного пального.

На даний час вирішується питання про надання вилученим товарно-матеріальним цінностям статусу речових доказів.

Досудове слідство триває.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: