Саакашвілі зробив гучну заяву щодо балотування у президенти України

Лідер партії "Рух нових сил" Міхеїл Саакашвілі заявив про відсутність президентських амбіцій в Україні, але водночас готовий очолити Кабмін.

Про це політик повідомив у прямому ефірі телеканалу "Zik", передає "Інтерфакс-Україна".

Я готовий узяти відповідальність у нормальному уряді України однозначно. Але я ніколи не балотуватимуся під жодним соусом у президенти України,
– заявив Саакашвілі.

Екс-президент Грузії зазначив, що, на його думку, главою Української держави має бути лише українець, який народився і виріс в Україні.

"Я прожив понад 13 років в Україні, але українці зі стажем мають бути президентами, а в уряді можуть працювати різні люди залежно від потреб України", – пояснив він.

При цьому лідер "Руху нових сил" розповів, що отримував раніше від президента України Петра Порошенка пропозиції очолити український уряд, але відповів йому категоричною відмовою.

"Він увесь час натякав, мабуть, Яценюку, що я наступний прем'єр-міністр, але коли я дізнався, що він натякав, я сказав: "Петре Олексійовичу, невже ви це говорите?". Він говорить: "Чом би й ні?". Я сказав: "Ні!", – розповів Саакашвілі.

Нагадаємо, напередодні український співак Святослав Вакарчук заявив, що не має наміру балотуватися у президенти України.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 серпня, 17:07
«Порошенко - это мелкий бессарабский барыга [...] Это человек, который пришел в политику делать деньги. Вся политика Порошенко - это "купи - продай". Вся его политика - это торговля людьми, уголовными делами, интересами страны», - отозвался Саакашвили об украинском лидере. Бывший глава Грузии рассказал, что давно следит за Порошенко - с 1980 года, когда они вместе учились в Киевском университете на факультете международных отношений. «У нас было много общих друзей и знакомых, но реально это человек, который тогда интересовался только деньгами. А я деньгами не интересовался, у меня были состоятельные родители [...] Порошенко был бизнесменом, он не учился, а зарабатывал. И не отличался чистоплотностью в бизнесе, обманывал и кидал людей», - рассказал Саакашвили.,
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: