Прикарпатським працівникам виплатили майже шість мільйонів гривень заборгованої зарплати

У листопаді 2017 року інспекторами Управління було проведено 62 перевірки з питань дотримання трудового законодавства.

Результат пошуку зображень за запитом "борги по зарплаті"

 

На усунення порушень законодавства про працю, відповідно до статті 265 КЗпП України, на юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які допустили несвоєчасну виплату заробітної плати, винесено 9 постанов.

На виконання приписів, внесених за результатами інспекційних відвідувань в листопаді 2017 року 2595 працівникам виплачено 5 879 100 гривень заборгованої заробітної плати.

В листопаді інспекторами Управління у 20 роботодавців, виявлено порушення ст.33 Закону України «Про оплату праці» щодо нарахування і виплати індексації заробітної плати. Так, на виконання внесених приписів, роботодавцями донараховано індексацію заробітної плати працівникам, за листопад, на суму 724 800 гривень.

Матеріали інспекційних відвідувань для відповідного реагування передано в правоохоронні органи.

Довідково: Скаргу щодо невиплати заробітної плати, лікарняних, відпускних, недотримання мінімальних гарантій в оплаті праці можна подати до Управління Держпраці в Івано-Франківській області, що знаходиться за адресою: вул. Незалежності, 67, телефон (0342)75-22- 29, електронна адреса: 09if@dsp.gov.ua або ifdsp@ukr.netЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: