Борис Колесніков: Вибори в парламент повинні пройти за пропорційною системою з відкритими списками

У злиденній корумпованій країні не може бути жодних мажоритарних округів. Таку думку висловив Співголова ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, Прем'єр-міністр Опозиційного уряду Борис Колесніков під час презентації Національного плану щодо запобігання корупції.

За його словами, Верховна Рада може прийняти закон, який передбачає проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими списками, під тиском міжнародної громадськості.

«У Верховній Раді цілком достатньо сил для того, щоб цей закон був прийнятий. Причому президент урочисто пообіцяв його підписати. Проблема в тому, що до нього подано вже 8 тисяч поправок, тобто, влада намагається цей закон поховати. Але я не думаю, що під впливом світової спільноти вийде це зробити», - зазначив Борис Колесніков.

За його словами, в найбільш корумпованій і злиденній країні Європи не може бути ніяких мажоритарних депутатів. «Інакше влада скупить всі 225 округів. Для цього у них є ресурси, організаційні можливості та способи тиску», - зазначив опозиційний прем'єр.

На переконання Бориса Колеснікова, вибори в парламент повинні пройти за пропорційною системою з відкритими списками. «Тільки пропорційна система. Відкриті списки - будь ласка! Рейтингові списки - будь ласка! Можна, щоб за рахунок партій ЦВК розіслала кожному виборцю список кожної партії. Але без пропорційної системи виборів країна буде похована», - підкреслив Прем'єр-міністр Опозиційного уряду.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: