Держдеп США висунув українській владі вимоги для отримання фінансової допомоги МВФ

Державний секретар США Рекс Тіллерсон закликає український уряд виконати свої обіцянки щодо створення антикорупційного суду і продовжити інші реформи, у тому числі в енергетичній сфері.

Рекс Тіллерсон

Про це заявили під час слухання в сенатському комітеті посадові особи Державного департаменту з питань міжнародних відносин, передає "Інтерфакс-Україна".

"Провести реформи не тільки в більш легких галузях, але впровадити більш складні структурні реформи. І це особливо стосується створення антикорупційного суду і проведення енергетичної реформи, зокрема в питанні газових тарифів. Обидва ці кроки критично важливі для продовження надходження допомоги МВФ. Я неодноразово піднімав ці питання з Порошенком, з Гройсманом, Клімкіним, Парубієм і іншими. Ми також координуємо нашу співпрацю з МВФ, щоб наші позиції були узгоджені", – розповів помічник державного секретаря Весс Мітчелл.

При цьому він зазначив, що в США піднімалося питання щодо блокування в Україні реформ у енергетичній сфері, боротьбі з корупцією, зокрема, переслідування НАБУ і Антикорупційного комітету Верховної Ради .Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 грудня 2017, 17:23
Хахахахаха!вымогы дебилами майданным высунули!дебилами майданным вообще нихера давать ненадо!просрут как на майдане!
Відповісти

, 14 грудня 2017, 18:37
Який антикорупційний суд! Вони краще піднімуть тарифи на все! Терпіли будуть платити,а то знову будуть лякати Путіним а ще обіцяти щасливе майбутнє.
Відповісти

, 15 грудня 2017, 0:02
рагуль...не коси...землю отдай...
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: