Держдеп США висунув українській владі вимоги для отримання фінансової допомоги МВФ

Державний секретар США Рекс Тіллерсон закликає український уряд виконати свої обіцянки щодо створення антикорупційного суду і продовжити інші реформи, у тому числі в енергетичній сфері.

Рекс Тіллерсон

Про це заявили під час слухання в сенатському комітеті посадові особи Державного департаменту з питань міжнародних відносин, передає "Інтерфакс-Україна".

"Провести реформи не тільки в більш легких галузях, але впровадити більш складні структурні реформи. І це особливо стосується створення антикорупційного суду і проведення енергетичної реформи, зокрема в питанні газових тарифів. Обидва ці кроки критично важливі для продовження надходження допомоги МВФ. Я неодноразово піднімав ці питання з Порошенком, з Гройсманом, Клімкіним, Парубієм і іншими. Ми також координуємо нашу співпрацю з МВФ, щоб наші позиції були узгоджені", – розповів помічник державного секретаря Весс Мітчелл.

При цьому він зазначив, що в США піднімалося питання щодо блокування в Україні реформ у енергетичній сфері, боротьбі з корупцією, зокрема, переслідування НАБУ і Антикорупційного комітету Верховної Ради .Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 грудня 2017, 17:23
Хахахахаха!вымогы дебилами майданным высунули!дебилами майданным вообще нихера давать ненадо!просрут как на майдане!
Відповісти

, 14 грудня 2017, 18:37
Який антикорупційний суд! Вони краще піднімуть тарифи на все! Терпіли будуть платити,а то знову будуть лякати Путіним а ще обіцяти щасливе майбутнє.
Відповісти

, 15 грудня 2017, 0:02
рагуль...не коси...землю отдай...
Відповісти

, 02 липня, 2:46
доречі....росія вносить гроші к мвф......які україна приймае під проценти
Відповісти

, 12 серпня, 3:37
Есть такая книга — «Исповедь экономического убийцы». Написал ее американский экономист Джон Перкинс. В ней очень наглядно показано, как с помощью разных международных финансовых институтов, в том числе, — и с помощью МВФ, страны «сажают» на кредитную «иглу». Предоставляют различные транши, субсидии — под определенные политические и социально-экономические обязательства. Естественно, которые включают в себя приватизацию, установление прозрачности, борьбу с коррупцией и т. д. При этом «доноры» требуют отказаться от патерналистского отношения государства к населению. То есть, заставляют сокращать социальные обязательства. В принципе, все это мы видим на примере Украины. При этом те, кто делают эти финансовые вливания, прекрасно понимают, что никакие реформы подобного рода не приведут к оздоровлению экономики. А приведут к еще большему ухудшению ситуации. Как экономической, так и, в общем-то, общественно-политической.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: