У Франківську пройшли перші співбесіди в патрульну поліцію: хто дійшов до фіналу?

В Івано-Франківську пройшли перші співбесіди в патрульну поліцію.

Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

 

Про це повідомила Яна Юносова, голова поліцейської комісії, інформує WestNews.

“Комісія пробуксувала у часі бо кожен кандидат потребував особливої уваги. Можу однозначно сказати – до фіналу дійшли тільки із овердостатньою мотивацією”, – йдеться у дописі.

За словами жінки, легко було зважитись піти змінювати країну за 8 тис/місяць, тобто за кращої економічної ситуації. Очікувано, що ентузіастів наразі поменшало. В тому числі і на службі. Однак, вони є: залишаються лише витривалі і, найстрашніше для порушників, небайдужі.

“Провівши безліч співбесід найпершого набору, сьогодні я зрозуміла, що мене змінила ця робота. Раніше рішення були різкими і безапеляційними. Я чітко розуміла яким має бути «ідеал патрульного» і могла годину розповідати чому цей чи інший кандидат не підходить для роботи в патрулі. І як то важливо, щоб кандидат був відповідним”, -написала Яна Юносова.

“Однак, за 2,5 роки я бачила і знаю як неоднозначні вчинки тих хто здавався суперпатрульним (із безмежною кількістю знаків питання не після «чому», а після «чим ти блін думав»), так і просто вражаючі за своєю суперовою реакцією та адекватністю рішення тих, хто здавався мені тихонею та середнячком. Вони змінили барви мого всесвіту, зробили погляди на службу(нарешті, скажуть наші HRи) більш зваженими”, — додала жінка.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: