Відомий франківець Юрій Горбунов озвучив головного героя нового американського мультфільму (відео)

Головний герой нового мультфільму від 20th Сentury Fox заговорить голосом актора і ведучого 1+1 Юрія Горбунова. Зірковий ведучий з Прикарпаття взяв участь у дубляжі нової анімації “Фердинанд”.

 

Дія фільму “Фердинанд” відбувається у казково яскравому світі сучасної Іспанії. Це історія про дуже чемного бика. Його безтурботному життю на сімейній фермі настає кінець, коли Фердинанда відправляють до школи бойових биків, де його лагідна та миролюбна вдача протиставляється крутому норову одноплемінників. За підтримки екзальтованого козла Лупе й ватаги шалених їжаків, Фердинанду вистачає мужності залишитися собою, влаштувавши “велику втечу” разом із новими друзями до милої його серцю домівки, повідомляє ТСН.

“Мій герой – бик-романтик Фердинанд, який, як шекспірівський Гамлет, переріс свій час! Це мирна тварина, яка не розуміє, для чого битися, якщо життя прекрасне і можна жити у мирі та злагоді! Обов’язково сходіть у кінотеатри всією родиною”, – каже Юрій.

Мультфільм “Фердинанд” номіновано на премію “Золотий глобус” у категоріях “Найкращий анімаційний фільм” і “Найкраща пісня”.

В український прокат стрічка виходить вже 21 грудня 2017 року.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 грудня 2017, 15:03
Мій син у захваті від американських мультфільмів. Російських не любить. Де можна переглянути цей мульт мовою оригіналу? На ютубі його нема.
Відповісти

, 14 грудня 2017, 15:11
Видно сынок такой же идиот как него папаша или мамаша!бандеровский тупой уебок который сцыться в штаны от радости когда видит пендосовский мультик!дебилы плодят дебилов!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: