Лідери ЄС продовжили економічні санкції проти Росії на півроку

Лідери країн Європейського Союзу схвалили продовження економічних санкцій проти Росії ще на шість місяців.

Результат пошуку зображень за запитом "санкції проти росії"

 

Про це повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк у Twitter, передає Європейська правда.

"Лідери ЄС дали зелене світло на продовження економічних санкцій ЄС проти Росії ще на 6 місяців. Офіційне продовження на наступному тижні", - написав Йозвяк.

 

Президент Петро Порошенко назвав продовження економічних санкцій проти Росії гідною відповіддю за невиконання своїх зобов’язань.

"Важливе політичне рішення лідерів Євросоюзу продовжити економічні санкції проти Росії за порушення територіальної цілісності Украіни та небажання припинити гібридну агресію проти нашої держави. Гідна відповідь Москві за невиконання своїх зобов’язань та чіткий заклик до змін у політиці Кремля", - зазначив Порошенко.

ЄС запровадив економічні санкції проти РФ 31 липня 2014 року на один рік у відповідь на дії Росії, яка дестабілізувала ситуацію в Україні. Санкції спрямовані на фінансовий, енергетичний та оборонний сектори та сферу товарів подвійного призначення.

19 березня 2015 року тривалість санкцій зв'язали з повним виконанням Мінських угод, які повинні були бути виконані до 31 грудня 2015 року.

Оскільки цього не сталося, і з огляду на те, що Мінські угоди як і раніше не були повністю виконані, ЄС регулярно подовжував дію санкцій.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 15 червня, 18:15
Щось вуйко Ви шановний наплутали,Россия держава заможня та сучасна та дуже прибрана.Подвіться як гарно проходить чемпіанат Світу з футболу 1,5 мільйона уболівальників приїхало до Росії,фантастично файно!
Відповісти

, 01 серпня, 1:51
на свои средства Украина жить не может, только на заёмные.
Відповісти

, 17 червня, 13:10
June17.2018..марш гомосексуалистов в киеве завершился триумфом!Колона,многотысячная колона гомосексуалистов,и других извращенцев стали юридически прописаны в стране вечного майдана ,молодые Пластуны-гомосексуалисты -пример для подражания
Відповісти

, 06 серпня, 4:22
Народный депутат от "Оппозиционного блока" Юрий Павленко утверждает, что повышение цен на газ обернется для Украины катастрофой. По его словам, в казне государства осталось меньше 2 миллиардов гривен. При этом из-за возможного кризиса власти сокращают многие социальные программы.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: