Звичка до влади Михайла Андрійовича

Кажуть, що двічі  в одну річку не увійдеш, проте  багато хто нехтує народною мудрістю і продовжує намагатися повернути  те, що вже було втрачене своїми ж  діяннями.

 

 

 

Особливо це стосується політичних висуванців, які хочуть повернутися до влади і перетворити адмінресурси на корито, з якого можна ще раз добряче наїстися і набити власні кишені. Така своєрідна «ломка» до наркотику під назвою «влада» притаманна багатьом, хто спробував його на смак, але більшість людей все ж знаходять у собі силу, сумління та совість, щоб тримати себе у руках, але є й неприємні винятки. Одним з таких випадків можна назвати бажання колишнього міського голови Надвірної Михайла Андрійовича балотуватися на посаду мера цього міста. Мабуть, навіть сама думка про повернення тих часів, коли цей чоловік був при владі жахає мешканців районного центру та подекуди пересічні можуть навіть хреститися, додаючи простонародне «Боже збав!». Власне саме попадання зовсім іншої людини на посаду керівника міста було для надвірнянців шоком. Голосували ж бо явно не за поганого електрика, який до цього шукав роботу за кілька гривень! Але так вийшло, що у брата електрика авторитет був у місті, отак на чужій славі і здобулася перемога.

Надто мало часу пройшло  з того часу, коли у місті панувала розруха, деякі будинку зимували без опалення, а кишені «обраної касти» наближених до мера людей набивалися хрусткими купюрами.  І надвірнянці це дуже добре пам’ятають. Пам’ятають вони і політичну кар’єру Михайла Андрійовича, який зумів «нажитися» на партії Юлії Тимошенко, «підлизатися до Нашої України», обдурити УРП «Собор» і «пропіаритися» з Народною Самообороною, і навіть побувати у «Відродженні», «Еко 25%» і очолювати осередок «Вперед, Україно!», після чого у місті розпочалося свавілля і занепад. 

 

Добравшись до «корита» вже неможливо було відірватися і тому у власності екс-мера з’явилося чимало об’єктів нерухомості у Надвірній, а також дорога спецтехніка (кран, екскаватор, самоскид тощо) та інші об’єкти суммарна ринкова вартість яких сягає приблизно 10 (ДЕСЯТЬ) МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ

 

 

 

Магазини, новозбудовані житлові будинки,незакінчені будівництва — все в центрі Надвірної, і в кишені спритного капіталіста/електрика — екс-мера.

 

 

 

Цікаво, скільки квартир у цьому будинку пан Михайло взяв собі, як забудівник? 

 

 

 

 

 

 

 Під завісу своєї каденції, розуміючи, що на наступних виборах не допоможе навіть однакове прізвище з основним опонентом, були роздані земельні ділянки поблизу перлини Надвірної – Пнівського замку. Генеральна прокуратура  України ще пам’ятає розгляд цієї унікальної справи, коли документи та заяви датувалися заднім числом. В той час читачі «Правда.if.ua» писали, що люди билися за одну і ту ж ділянку землі, бо не знали, що її продано тричі. Але не тільки по цьому питанню Михайло Андрійович знайомий з слідчими генпрокуратури. 

 

 Здавалося би, досить? Стати за кілька років мультимільонером, чим не мрія? Але гроші, як і влада — наркотик, а клептоманія — хвороба. Два роки тому, мабуть згадавши часи роботи мера, коли можна бути безкарним, Михайло Андрійович потрапив під ковпак слідчих у справі за фактом крадіжки в особливо великих розмірах. Як виявилося –  викрадене майно зберігалося  на складських приміщеннях екс-мера. Саме тут, у цьому будинку, більшість приміщень в якому також належать екс-меру.

  

Доречі, пане Михайло, правильно писати «екскаватор». Але звідки електрику це знати?

 

Вартість викраденого майна складала майже 500 тисяч гривень, зокрема була викрадена дуже дорога керамічна плитка, сантехніка іноземного виробництва та інші оздоблювальні матеріали (Довідка: Відповідно до статті 185 кримінального кодексу України, крадіжка – це таємне викрадення чужого майна. Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою, карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років з конфіскацією майна). 

  

Майже моментально після цього у Михайла Андрійовича захворіло серце...просто по-чесному і по справедливості для когось жити боляче, але надвірнянці все пам’ятають… Пам’ятають вони і те, що екс-мер визнав свою причетність до зберігання викраденого майна.

 

 

 

На минулих виборах Михайло Андрійович отримав  реальну оцінку своїх дій (а точніше злодіянь) і не потрапив навіть у чільну десятку кандидатів, що брали участь у виборах мера. Тепер Михайло  Андрійович хоче повернутися до владного корита, у яке він свого часу перетворював міський бюджет. Влада – це наркотик, якого завжди хочеться більше, і Михайло Андрійович цього разу вирішив випити всю річку Бистрицю і амбіції у нього на Чорне море. Рветься екс-мер, електрик з бізнесовим нахилом до влади на 5 нових років, як порося до корита, яке коли залазить в нього — за ноги не відтягнеш.

 

Так нехай жителі Надвірної зроблять свій вибір цього річ справедливо, не наступаючи на граблі, що їх так зручно для себе залишив Михайло Андрійович. Надвірнянці пам’ятають…

 

А наразі наше розслідування продовжується, і згодом читачі взнають про темну комерційну діяльність екс-мера м. Надвірна, електрика, що став мультимільонером на державному пайку. Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 16 жовтня 2010, 15:12
До Вашого відома у коллекції штанів такого гатунку Васильйович не має Це напевне бомж з київського вокзалу
Відповісти

, 16 жовтня 2010, 19:04
Файно написано.Може хоч цього разу заженють цього хряка в державний готель та подальше від корита до якого він так лізе.
Відповісти

, 16 жовтня 2010, 19:13
Стаття написана дуже об'єктивно, такого чоловіка не можна допускати до влади. Виборці Надвірної думайте кого ви обираєте.
Відповісти

, 17 жовтня 2010, 8:52
Дякую всім дописувачам коментарів. Особливо дякую добродіям Киселевському та Бодику Абраму молодшому, як авторам памфлету на мене. Більш вірогідно, що текст замовили їм "Ригінали" на кшалт Ігорка Дем'янчика - цим все сказано... Про це мені було відомо зазделегідь - і серед прихильників Януковича є порядні люди. Закидують тінь - мовляв робота Кабана та Ноника - яж їм не конкурент у виборах. Безмежно вдячний! Як відомо, саме з негативу в кінці процесу отримується позитив.
Відповісти

, 18 жовтня 2010, 10:33
Михайло, пропоную вам купити банку вазеліну, бо коли процес закінчиться ваша дупа буде схожа на бабуїнську.
Відповісти

DjRomcio, 18 жовтня 2010, 9:42
Мішаня, а шо хоч сказати що то не правда про тебе написана??? Я б на твому місці боявся по вулиці ходити, хоча чого боятись?! Народ навіть не хоче поганити кулаки об таке гімно не варте ні коп'я... Всі прекрасно бачили, що ти зробив (читаєм "нічого") за роки свого мерства!!! То чого бути таким нахабою і знову лізти у владу?! До речі, тепер вже від якої партії??? А то тебе то виганяли, то приймали в різні партії... А тепер від "Єдиного центру"??? Чи в щось новеньке вліз???
Відповісти

, 18 жовтня 2010, 7:54
Чого вищиш? Шапка горить?
Відповісти

DjRomcio, 17 жовтня 2010, 10:50
Цікаво, а чому так швидко закрилась кримінальна справа і прикрилось розслідування, яке було розпочате проти цього знахабнілого бича?!
Відповісти

, 18 жовтня 2010, 7:14
Та бо накрав достатньо щоб легко відкупитись...
Відповісти

, 17 жовтня 2010, 14:08
Молодці!Безгосподарний,безграмотний,брехливий,Місько.
Відповісти

, 18 жовтня 2010, 22:31
Все правда! Єдине ще б розписали що його братику МерЗенику дісталося за його каденції, а то тонкі намьоки що мовляв обрали не того дійсності не відповідають. Обирали того хто на той момент був реальним противником кандидата від ЕДУ. тай дуже вже хотіли Надвірнянця. Боб теж людей купив тим що думали що вся Надвірна буде такоюж гарною як і коло його супермаркету. І що? і супермаркету нема, і Надвірна в ср..... Панове неможна до влади пускати бізнесменів котрі не займаються громадською роботою. Психотип у них такий гребсти під себе. стосовно Ноняка Ми цю статтю не замовляли. тут би з нинішнім розібратись, земельки не менше роздерибанив. Господи дай Надвірнянцям розуму. Клан Андрійовичів ГЕТЬ РУКИ ВІД НАДВІРНОЇ.
Відповісти

, 19 жовтня 2010, 5:13
Міську вважєй, холєра ясна!!!!!
Відповісти

, 20 жовтня 2010, 13:47
Скоро люди замкнуть свиню назад до кучі, ну або до безкоштовного готелю з вікнами в клітинку.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: