Убили відомого карпатського мольфара Нечая

Як повідомили «Репортеру» у Верховинському райвідділі міліції, цієї ночі був вбитий відомий карпатський мольфар Михайло Нечай. Він мешкав у селі Верхній Ясенів Верховинського району. Наразі інформація з різних джерел відрізняється, але звістку про вбивство прикарпатського мольфара підтверджує міліція.

 

Михайлу Нечаю було 82 роки. Називав себе останнім карпатським мольфаром, білим магом, сексологом, екстрасенсом і цілителем. Був відомий в Україні та за її межами. До нього щодня приїжджало багато людей, які шукали зцілення та вирішення життєвих проблем.

Син Михайла Нечая Іван служив у ракетних військах. Опромінився і помер від раку 8 років тому.

Другий син, Михайло Михайлович Нечай, працює заступником голови Верховинської РДА.

 

РепортерЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 17 липня 2011, 12:51
Вічная пам"ять нашому мольфарови МИХАЙЛОВИ НЕЧАЮ! Так я і не встиг з ним побалакати. Згідно моїх досліджень (див. мою книгу "КИТАЙСЬКА ГРАМОТА", 2009 р.), українські мольфари мають певну ґенетичну спільність з давньокитайською культурною традицією. Після мандрів Китаєм в 2006-2008 рр. я ще більше утвердився в цьому переконанні (див. мою книгу "ЗНАКИ НЕБА", 2010). В сучасній китайській мові є слово-ієрогліф МО 磨 (чарівний), є слово-ієрогліф ФА 法(чари). МО-ЛІ 魔力значить "чарівна сила", МО-ФА 魔法значить "чари", ФА-ЕР 法儿значить "маг-чоловік". Якщо зказати МО-ЛІ-ФА魔力法 це ж буде наша "мольфа". А МО-ЛІ-ФА-еР 魔力法儿то і є точний відповідник нашому слову "мольфар". Дослідникам відомо, що за 2 тисячолітті до ХРИСТА в Китай прибули люди з далекого Заходу, які навчили тубільців (котрі до того 2000 років жили в землянках і займалися збиральництвом) сіяти пшеницю і ячмінь, мурувати стіни, пасти овець, користуватися вогнем і термічно обробляти їжу та ловити рибу, виплавляти бронзу, познайомили їх з гончарним кругом, сокирою, ступою, ввели місячний сільськогосподарський календар, а також ввели в ужиток систему ієрогліфічного письма, яке вони зберегли донині. І почали будувати десятиметрової товщини стіну на Захід через гори, а був, за припущенням Дереґи Р.Я., прадавній ХАЙВЕЙ, сліди якого можна віднайти і
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: