Як врятувати обпечену сонцем шкіру?

При такій погоді, як сьогодні, ніхто не бажає сидіти у чотирьох стінах. Прогулянки містом, поїздки на природу на шашлики, в село на картоплю – так чи інакше кожен з нас перебуває на сонці. Любителі загару не бажають бути «білолицим»,  тож поспішають  надати своїй шкірі  шоколадного відтінку. Однак медики застерігають. Сонячні промені  зараз є дуже агресивними, захисні функції шкіри ослаблені, тож отримати опік дуже  легко.

Перед виходом на вулицю, слід подбати про захист своєї шкіри: відкриті ділянки тіла  слід змастити кремом  з SP-фактором.  Варто знати що, наприклад,  SP-фактора 15, вистачає приблизно на 1.5 години. Інша справа, якщо під сонцем, з тих чи інших причин, доведеться проводити багато часу.  Що робити тоді? Найкращим спосіб захисту - наносити крем заново. Якщо такої можливості немає – захищатись одягом з натуральних тканин, вільного крою, максимально довгим,  а також  головними уборами та окулярами.

Коли ж шкіра вже  обгоріла та почервоніла, рятувати  її  можна аптечними або народними засобами. Якщо під рукам немає пантенолу, або схожого крему, змастіть  шкіру сметаною, кефіром або іншим кисломолочним продуктом. Зробіть компреси для уражених сонячним опіком ділянок з сирої картоплі або соку алое, повторюючи ці процедури кілька разів на день. При цьому не забувайте багато пити.

Насолоджуючись  сонцем , пам'ятайте  про здоров’я власної шкіри.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: