Закохані отримали від ковалів спеціальний куб для навішування колодок (фото)

На цьогорічному фестивалі ковальського мистецтва «Свято ковалів» можна спостерігати кований куб, всередині якого висять колодки. Це ті самі колодки, які були зняті групою ентузіастів з кованого «Дерева щастя».

 

 

Як відзначають організатори, дуже прикро спостерігати вандалізм мешканців по відношенню до витворів ковальського мистецтва. Саме тому була створена спеціальна скульптура, на якій закохані можуть відображати свою любов у вигляді колодок. Уся ж «любов» з «Дерева щастя» збережена і перенесена на цей куб.



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 04 травня 2012, 11:16
Красиво... Але боюсь марно стараєтесь, хохол він і в африці хохол, через місяць ше стількиж знімите з дерева шастя
Відповісти

, 04 травня 2012, 16:13
НЕСМАК!
Відповісти

, 04 травня 2012, 20:21
Шоб ви всі здохли, хто руйнує такі речі! P.S. У тяжких муках здохніть!
Відповісти

, 07 травня 2012, 14:04
А навіщо ви вішали свої замочки на «Дерево щастя», псували його вигляд ? Це ж власність всіх жителів міста.Ну і тепер проклинаєте тих хлопців, які за вами вичищали.
Відповісти

, 05 травня 2012, 18:21
для закоханих могли і щось краще придумати(((
Відповісти

, 05 травня 2012, 22:44
Завжди оберегом/символом збереження міцного кохання було дерево та міст, на якому пов"язували стрічки. Тому перенесені замочки на чорний квадрат матиме скоріше негативне символічне значення для тих, хто їх повісив, наприклад - рівнобедреність, тобто байдужість відносин чи гострокутність.Може вартувало б для закоханих "пожертвувати"=подарувати ще одне символічне дерево "щасття"?
Відповісти

, 21 травня 2012, 14:21
що за тупорилий автор статті!!! "вандалізм мешканців по відношенню до витворів ковальського мистецтва" - я нічого поганого не бачу в тому, щоб повісити замок на дереву...
Відповісти

, 21 травня 2012, 14:21
на дереві дісно набагато красивіше дивиться..!!
Відповісти

, 21 травня 2012, 14:23
для бидла наступного року треба скувати серце з купою місць під колодки і назвати "серцем вічного кохання", тоді всі дибільні колодки будуть там. кубіком місто не врятувати.
Відповісти