Гаряча лінія. Голова Рожнятівської райради Анатолій Дирів намагається втекти у парламент, щоб отримати «недоторканність» від порушеної кримінальної справи

Сьогодні на нашу «Гарячу лінію» надійшло звернення, яке у великій мірі може змінити розподіл сил на одному з електоральних округів Прикарпаття, адже у потенційного об’єднаного кандидата від опозиції знайшлося кримінальне минуле, про що у своєму зверненні нам повідомив користувач, який підписався «Знаючим». Мова йде про голову Рожнятівської районної ради Анатолія Диріва. Подаємо текст листа, що надійшо до нас без змін:

«Шановна редакція, хочу щоб люди знали, що від нашого краю до Києва хоче втекти від відповідальності злочинець, який наживався на людській біді і «дерибанив» гроші! Всі ми знаємо що на Івано-Франківщині сталось лихо – катастрофічна повінь. Для подолання її наслідків, владою державного і обласного рівня було спрямовано кошти до постраждалих регіонів, зокрема Рожнятівського району Івано-Франківської області. Як Ви знаєте, наш район також добряче потерпів від цієї негоди і для нас, звичайних людей це було страшне лихо. Ми дуже чекали на допомогу від влади, адже самотужки справитися з тими наслідками було нереально. Власне допомогти нам хотіли і навіть направили фінансову допомогу у наш район…

 


 

Однак, значну частину коштів місцевою владою не було використано за призначенням. А точніше – ці кошти просто «відмили»! Зараз і на Вашому ресурсі я читав, що регулярно прокуратура ловить нечистих на руку посадовців, але усілякі клерки – то дрібниці у порівнянні з тим, що зробив теперішній голова райради Дирів! Дирів Анатолій Борисович, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з Дирівом І.І., використовуючи підконтрольне йому ТОВ «Спец-буд-плюс 33» (засновником та директором якого він був та над яким зберіг контроль), заволодів бюджетними грошовими коштами, виділеними для ліквідації наслідків повені.Таким чином, Дирів А.В. вчинив злочин, передбачений ст. 191 КК України.

У провадженні Івано-Франківського міського суду знаходиться кримінальна справа по обвинуваченню Диріва Ігоря Івановича у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.

За наявною інформацією, відносно Диріва А.Б. було порушено кримінальну справу, але, за допомогою корупційних зв’язків у правоохоронних органах Івано-Франківської області, йому вдалося уникнути кримінальної відповідальності.

Щоправда тепер, після зміни прокурора області, знову буде «розбір польотів» і саме тому голова так активно почав прагнути потрапити у Верховну Раду. Усе зрозуміло – злочинцю хочеться недоторканності! Адже існують всі підстави вважати, що вкрадені з бюджету кошти було, через ТОВ «Спец-буд-плюс 33», конвертовано у готівку, тим самим службові особи підприємства уникли сплати податків і вчинили передбачений ст. 212 КК України злочин. Дані обставини заслуговують якнайретельнішої перевірки з боку прокуратури, Податкової міліції Державної податкової служби України.

Хоча цілком ймовірно, що голова вже забезпечив собі «протекторат» перевірочних служб. Як чином? Не важко здогадатися – для влади зараз важливий кожен майбутній мандат депутата. А маючи такий компромат на Диріва не важко буде здогадатися, які будуть важелі впливу і трансформація у «тушку». Цілком ймовірно, що заради такого розвитку подій у регіоні навіть не буде «провладного кандидата», щоб не заважати майбутньому «своєму».

Усе просто - голова Рожнятівської районної ради Дирів Анатолій Борисович, зловживаючи своїм службовим становищем, за попередньою змовою з Дирівом І.І., використовуючи підконтрольне йому ТОВ «Спец-буд-плюс 33» (засновником якого він був та над яким зберіг контроль), заволодів бюджетними грошовими коштами, виділеними для ліквідації наслідків повені. Тобто, Дирів А.Б. вчинив передбачений ст. 364 КК України злочин.

Дивує інше, як цю людину взагалі могли розглядати як потенційного кандидата від опозиції. Щоб одразу втратити? І де ж хвалені співбесіди від Яценюка? Чи, можливо, ніхто не знав про ці факти? Так знайте! Поцікавтеся про кримінал! А то згодом вже східняки будуть нам тикати, що обираємо до ВРУ «бандюків»…



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі:
ГістьзТелятина, 18 липня 2012, 9:27
У Диріва ще й доця є, вчимось в Києві разом. Ну шо казати, "примажорена" вона добре, замість вчитись по кафешкам розїжає на мерсі.
Відповісти

SeR, 02 серпня 2012, 14:14
БОРЬКА КЛИКУХА КОВБАСА ТОБІ ПРО ЩОСЬ ГОВОРИТЬ ТИ БАКЛАН ЯК І ТВІЙ БРАТЕЛО ПІДАРОК
Відповісти

Гуцуляк, 31 липня 2012, 1:05
Дирів це кримінальний гоблен якого кришуе жыдо-масонське кодло . Жуй вам а не мій голос!
Відповісти

Олена, 27 липня 2012, 10:32
Дирів ніхто і звати його ні як грошей не має їздить на службовому шевролі, живе за рахунок коханок одна з них головиха смт Перегінськ одна бізнеследі в франківську такий собі альфонс.
Відповісти

Гість, 25 вересня 2012, 14:18
знаєш правду ,чи брешеш.Небоїшся БОГА .
Відповісти

Люся Перегінськ, 28 липня 2012, 20:10
Знаєм цього альфонса. Хай спершу позичені гроші віддасть
Відповісти

Гість, 25 вересня 2012, 14:14
ати коли викликаєш то бери гроші зразу,а недавай у кредит.
Відповісти

Ромчик м. Київ, 25 липня 2012, 1:20
Правда це сила !!!! Хороша стаття про казнокрадів та політичних оборотнів Прикарпатських !!!!! навіть національна правда опублікувала вас www.правда.ua.com
Відповісти

Гість, 19 серпня 2012, 16:03
такого сайту немає
Відповісти

Вчитель, 23 липня 2012, 8:57
У Брошневі Дирів ще з 90 прикриває роботу наркопритона і торгівлю травою, було кілька кримінальних справ і пару хлопців отримали вироки але їх підставили, а справжні злодії гуляють на свободі і продовжують свою чорну справу..
Відповісти

Гість, 25 липня 2012, 7:57
навіть директора школт вивели в наручниках на очах всіх дітей і вчителів, але потім відпустили, відкуився. Нащо було тоді цирк такий робити, Брошнів гудів тоді півроку
Відповісти

Гість, 29 липня 2012, 22:39
Автор: іван з брошнева, 28 Липня 2012, 16:30 дирів 100% бандюк ще з 90 у Львові входів до ОЗГ займався рекетом наркотою та крадіжками авто був у шістках у Ореста Завинського "Завині" після вбивства останього Дира зник з горизонта
Відповісти

Петро, 20 липня 2012, 23:34
Пише житель В. Струтина, Дирів Анатолій Борисович є ворог українського народу, зрадник інтересів України на користь росії, продажна шкура яку треба судити і департувати до Сибіру курву.
Відповісти

Гість, 25 вересня 2012, 14:16
що алкашку підтримуєш
Відповісти

бровко, 31 липня 2012, 17:10
Сучий хвіст за ліси взявся дороги розбив лісовозами а тепер брехати про ремонт почав Пфуу тобі в рило і на виборах не здуриш жидівськими танцями та концертами
Відповісти

Гість, 25 вересня 2012, 14:22
Хлопці ,а ви аж сьогодні побачили,що ліс вивозять.А де ви були такі герої дотепер.Позор вам за такі наклепи.
Відповісти

Іван Дуб, 21 липня 2012, 21:25
Ходять слухи той Дирявий мандат у Шкварка за $50,000 купив . Тушка він і брехні професійний
Відповісти

Гість, 19 серпня 2012, 16:07
брехня він таких грошей немає
Відповісти

КГБ, 28 липня 2012, 17:38
не грайте дурня 50тис це хіба що на каву, дали ж колись Насалик з Дьомою Тягнибоку пів лимона баксів на каву. Знаємо точно торги за висування свободою починаються від 300 (200 Тягнибоку 100 Сичу) а Обєднаних від 800 (в київ 400 Шльомі 200 решта покишенях, Шкварилюк в прольоті, ще не доріс до дорослих ігор, пісочниця)
Відповісти

АБВГД, 29 липня 2012, 12:47
А це вже конкретно!!! Давайте хлопці відповідь .
Відповісти

Гість, 23 липня 2012, 9:00
50$ він дав Шлемкові і старий комуняка його оголосив "єдиним", без жодних підстав і паперів..
Відповісти

Гість, 19 липня 2012, 20:46
Борис поверни кредити бо туди куди ти скоро поїдеш буде не солодко
Відповісти

Село , 19 липня 2012, 1:20
Цей Дирів клептоман справжній вкраде перстень з жінки коли спить а державні гроші це як мед . Справжня сволоч
Відповісти

Гість, 23 серпня 2012, 10:39
село ну ти й село...
Відповісти

Гість, 19 серпня 2012, 16:10
неправда
Відповісти

сТЕФКА, 20 липня 2012, 22:33
Як вміє добре красти, то треба в дупутати йго вібрати. Справжний гуцул лише у киптари не світиться йик Кредісов.
Відповісти

Гаврило, 18 липня 2012, 23:37
Хто за цю свобод голосувати піде . Геть жидів з влади !!!
Відповісти

іван степанович, 18 липня 2012, 13:31
А що тут дивного, що така сволота лізе до ВРУ, бо прикрити треба не тільки себе, а ще й подільників таких як НОвицький, по якому теж висить кілька не закритих кримінальних справ.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 18:41
Всі вони одним болотом миті і Дирів і Новицький і Українець з архітектури районної сволочі порядні, людей обкрадають у забитому найбіднішому Рожнятівському районі. Я молю Бога коби поскоріше змилувався і послав на них кару небесну за "їх добрі діла", бо для них закон не діє, вони нічого не бояться. Прошу адміна не стирати, хай люди знають!
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 21:37
Новицький разом з Дирівим мають ресторан побудований за повеневі гроші де споюють молодь паленою горілкою та коньяком з Княжолуки. Як що хтось з СБУ або з прокуратури читає, то відреагуйте бо менти в них куплені.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 9:39
А Юринець Іван Володимирович голова Рожнятівської партії ВО"Батьківщина" чому не сидить він також має декілька порушиних кримінальних справ. за розкрадання державних коштів в особливо великих розмірах під-час ліквідації наслідків стихії(повені), добре була тоді Юлька при владі і спави порушили, а ця влада я бачу справи "заминає".
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 9:49
Та всі вони там крадуть однаково, немає чесних політиків. Але й не голосувати не можна - бо той голос януковічі заберуть тоді. Мусимо вибирати того, хто хоч шось для людей робив і робить. І то точно не Дирів
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 10:08
Голосуйте за Тарасика Парфана. він "чесний, порядний, стояв на майдані" і головне належить до тих "чиї руки нічого не крали", точніше їхні очі не бачили щоб їхні руки щось крали
Відповісти

Маряна, 19 липня 2012, 20:38
Якшщо Тарас не прислужник підлої шкутяківської сімейної банди, то можна за него й голосувати. В районі непоганий був керівник.
Відповісти

Гість у гостях, 18 липня 2012, 10:18
нє, ну я сліпий мля чи що, що я 4 цифри неможу з картинки ввести правильно))) ох.. адміни! дайте комент норм написати
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 10:38
Не суддя, щоб твердити : хто крав, а хто не крав, але знаю , що завжди розпорядником коштів є райдержадміністрації, а не районні ради. Тобто всі фінансові документи мав підписувати голова РДА, а не Дирів, голова районної ради.
Відповісти

пан Філіп, голова РДА, 18 липня 2012, 10:59
Хлопци, я ніц небрав))
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 10:56
Ось читаю статтю і деякі коментарі...і маю думку , що таке враження ніби я попав в 1937 рік. Люди , ви вже зовсім подуріли чи жовч залила очі і ми готові іти і "стукати" на того хто нам не подобається. Та всі напевно і до церкви ходите , і біблію читали , а колоди в своєму оці чомусь не помічаєте. Сумно , гуцули .......
Відповісти

Гість, 09 серпня 2012, 8:24
МОЇ (ДИРІВ) РУКИ НІЧОГО НЕ КРАЛИ І НЕ БРАЛИ ( А ЩО АЛЯФОНС ВИБАЧАЙТЕ) КРІМ ПОТКИ ДЕВКИ ВПЕРЕД ГОЛОСУЙ ЗА МЕНЕ
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 11:17
Ну чоловіче, тоді коли у тебе шось вкрадуть, то сусід теж скаже - нічого не знаю, бо не хочу "стукати". У нормальних країнах це нормально розуміють, а у нас "стукачество". Це вже просто таки принципи "зони" у побуті.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 13:11
Питання не в тому ,що називається "стукачеством" , а що називається "боротьбою за справедливість" . Єдине питання що вся ця "правда" чомусь виливається в пресу перед виборами. А де ви борц були раніше ? І між іншим - в цивілізованих країнах коли сусід "стукає" на сусіда , то він перед тим називає своє призвище і хто він є. Ось тоді це нормально , а не діяти за принципами сталінських часів...
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 13:16
чувак...я думаю на виборах ще не таке вспливе. А тут раз винен - нехай працює прокуратура.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 18:00
Якщо по чесному, то візьми і напиши , що я Іван знаю ,що Степан вкрав у держави то - то -то , за такими схемами.... І я не боюсь цього сказати відкрито в засобах масової інформації . Ось тоді це буде порядно, як зі сторони Івана, так і зі сторони Степана , якщо факт крадіжки не підтвердиться і Степан подасть в суд з усіма наслідками . Ось це є правильно. А сидіти в корчах і кричати що хтось злодій - не порядно і не по чоловічому.
Відповісти

Гість, 28 липня 2012, 17:47
який нафік суд вони що одному шию скрутили? господи коби то дійсно якась правдива влада прийшла то все розкажу. не один ніби на заробітки поїхав тай пропав
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 11:13
Згоден, добродію. Ну їх, ті партії і тих кандидатів. Голосувати можна тільки за тих, кого знаєте, і хто має власні мінімальні авторитет і гідність - а не нав'язані партією. Якщо такі є, звісно.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 11:25
Тепер напевно Кредісов тут виграє,він нормальний чоловік.
Відповісти

Зеновій, 22 липня 2012, 13:12
Що з тобою, чоловіче...!? Це відколи москаль, що вдівсі під гуцула, нормальним чоловіком може стати!?!?!?
Відповісти

Гість, 25 вересня 2012, 14:30
та нетільки гуцулом а сектант щей християнином схитрився бути
Відповісти

Гість, 21 липня 2012, 22:37
КреРедисов ти москалю дирявий та мутант політичний з усмішкою під гуцулика.
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 22:33
Він більше клоуна нагадує, нап'ялив на себе жупан і косить під бойка...
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 13:45
Якщо захотіти, то і у Кредісова можна знайти пару цікавих історій в біографії
Відповісти

Таня, 20 липня 2012, 22:30
Кркдіс чистий і його руки нічого не крали. Він друг Юща.
Відповісти

свободівець, 18 липня 2012, 12:54
Через особу А.Диріва відмивають державні кошти кримінально владне угрупування В.Шкварилюк(депутат обл.ради)М.Казимишин(заступник нач.УМВС) тому не дивно що всі початі кримінальні справи або закриваються або переходять в розряд фактових!
Відповісти

Гість, 18 липня 2012, 13:26
Він ще багатьом винний значні суми коштів. Аферист ще той.
Відповісти

CМИРНОВ, 18 липня 2012, 14:50
РАСТРЕЛЯТЬ НЕЛЬЗЯ МИЛОВАТЬ.
Відповісти

Гість, 20 липня 2012, 20:56
Люди охоче вірять у те, у що бажають вірити. Насправді можна знати лише те, поза межі чого ми вже вийшли або принаймі межі чого можна побачити, хоча ще не можливо перетнути.
Відповісти

Гість, 21 липня 2012, 13:10
ВВсі однакові.Купляють нас.А ми і раді.
Відповісти

Гість, 23 липня 2012, 9:06
В УКРАЇНІ що юрист - То державний аферист - Гроші бере справно кожен - Й видає художній свист.
Відповісти

Гердан, 21 липня 2012, 23:57
А чого, Парфан юрист ніби то, и не пихатий....
Відповісти

Віктор із Брошнева, 23 липня 2012, 12:58
Люди в Брошневі вже не можуть терпіти той завод "Кроно-Україна" пора вже закривати скільки вже ті швейцарські жиди будуть нас троїти!!!
Відповісти

Таня з Брошнева, 28 липня 2012, 19:57
А скільки Дирів накрав, що він роздає взятки по 50,300,800 тисяч баксів?
Відповісти

Тані, 28 липня 2012, 20:31
Той Дирів голий без трусів за нього інші дають, щоб потім забрати в нього карточку і зробити тушканчіком, він є повний ноль.
Відповісти

Роман під диктовку"баби Стефи", 29 липня 2012, 19:17
А скільки землі, А. Дирів ,накрав з державної власності у Рожнятівському р-ні селі Гриньків урочище Шумляче! З Держлісгоспів було переписано незаконно все на приватну власність! "Купили "за копійки гектари землі! робіть висновок , а то голий,босий і без трусів тушканчік буде ходити в трусах за 50 тисяч "баксів" -це в кращому випадку,а в гіршому випадку буде трясти своєю пуцькою (вибачте за прямоту)після його "короннування" до ВРУ!
Відповісти

Оксана з Рожнятова, 29 липня 2012, 22:55
Заспакойтеся враги народа. Дирів відмовився від своєї виборчої хвороби і написав заяву на звільнення з голови РДА, Тепер хоче до всіх ходити й просити вибачення та віддавати позичені гроші.
Відповісти

Гість з Рожнятова, 30 липня 2012, 9:18
Хочу додати за одне фінансових джерел Диріва - головиху-любовницю з Перегінська. Вона з ним спить, платить йому гроші, а він навіть тут, як мужчина не повівся. Ну невже неможна жіночці підсказати акуратно, що вона смішно виглядає у своїх абсолютно непрофесійних діях....хоча він цього напевно теж нерозуміє.такий самий дурінець.
Відповісти

Гість з Брошнева, 30 липня 2012, 9:28
а чого Ви згадуєте в кримінальних махінаціях з державними коштами лиш Дирів І.І. В бандюка Диріва А.Б. є ще такий самий собутильник Новицький Роман Михайлович, який з ним великі гроші крав і краде з держ бюджету, а далі разом людям очі замилюють якимось фестивалями. це небезпечні Клоуни з кримінальним минулим!!!
Відповісти

Гість, 30 липня 2012, 9:42
А що ви люди хтіли від жидівського КОДла? (Яценюка і Жульки). Вони вже раз привели тушок від БЮТу і Нашої України. Привели раз - приведуть і другий раз. Ви надієтесь на хороше життя, а вони його вже влаштовують торгуючи мандатами.
Відповісти

Яків Степанович, 31 липня 2012, 17:00
Яйценюк шкварилюк шлемко Дирів це жидомасони Прикарпаття . Люди рятуйтесь поки не пізно ці кров особи останні гривні заберуть Прадідо казав : там де жид пануе народ бідуе Сволоч геть!!!!
Відповісти

Гуцул з Полонини, 31 липня 2012, 9:36
В районі бардак і ніхто того не бачить! Розкрадають вже всь що можуть, асвальт проложили тільки до Небилова а люди в Гринькові і Осмолоді його і не побачать! Гаішники стоять і тільки лісовози ловлять! Доки той ліс будуть вирубувати люди схаменіться!
Відповісти

член УТМР 55 р., 31 липня 2012, 9:38
мені пан Грабовецький сподобався подарував Диріву Василю лодку і комп'ютер і пообіцяв розібратися з ділянками наданими під мисливські угіддя! Голосуємо за Грабовецького!
Відповісти

Гість, 26 вересня 2012, 18:48
А,що за лодку і компютер можна продати навіть власну совість.О такі ми українці срані.....
Відповісти

Лена з Долини , 31 липня 2012, 9:42
А що у Рожнятові самі Диріви чи що?
Відповісти

Гість, 01 серпня 2012, 7:52
Шановний, у Рожнятові таких "Дирівих" є багатенько, свиноти не обтесаної, забагатіли на людських грошах а люди прості не мають доріг і виживають просто
Відповісти

Таня, 31 липня 2012, 18:26
Геть Дирріва, галасуєм за кРедісава!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти

Аня, 02 серпня 2012, 1:21
Кредісов це про владний кандидат і потенційно Тушка
Відповісти

Таня, 02 серпня 2012, 9:20
Зате кРедІсов усім роздає гроші і подарунки.
Відповісти

Парфан, 02 серпня 2012, 15:05
Він що тобі чупачупс за дві щоки Дарив? Кохайтесь скромніше але не купляйтесь Татянка на дешевого гуцульського підора
Відповісти

Кредісов , 02 серпня 2012, 14:12
Люди голосуйте за мене
Відповісти

Гість, 26 вересня 2012, 18:52
ХРЕНА ТОБІ ,А НЕ ГОЛОС
Відповісти

Свободівець, 02 серпня 2012, 14:23
В районі самі взяточники! ВСІХ НАЧАЛЬНИКІВ СЛУЖБ ПОТРІБНО МІНЯТИ НА БІЛЬШ ПОРЯДНИХ ВІД СУДУ ДО СОЦЗАБЕЗУ
Відповісти

Депутат, 02 серпня 2012, 19:23
Через таких злодюг Рожнятів треба помітяни на Донецьк-2
Відповісти

Богдан депутат, 04 серпня 2012, 12:12
Радимо подивитися списки депутатів облради. Є там Попович з фракції Партії Литвина (того, що продав українську мову, продажний ко... , х.й тощо). Так брат цього Попович в надвірні голова ради від Фронту зради, та само собою...керівник штабу опозиційного КОДла.
Відповісти

Василий мз Киева, 07 серпня 2012, 17:03
Да да район гнилой дороги нет! И не скоро будет дньги товсе роздеребанили!
Відповісти

Филя из Киева, 07 серпня 2012, 23:26
Если в районе при власти такие вори и отморозки - район надо срочно расформировать, а всю воровскую чиновничью банду разогнать.
Відповісти

Оксана з Брошнева, 08 серпня 2012, 9:12
Бандюки завжди рвались до корита. І рекетир "Скот" - нікчемна спроба цього.
Відповісти

Філіп, 13 серпня 2012, 2:09
Мене вже задрав той Дирів Пхає свого носа всюди. Думає,що щось вартий. Ложили ми на нього. Регіони вибори виграють. Опозиція -НЕВДАХИ.
Відповісти

Гість, 17 серпня 2012, 1:42
дирів маріонетка в руках новицького ромка , який уродець хоче стати знову головою РДА , хабарник і скот
Відповісти

Гість, 17 серпня 2012, 11:41
знаю цього підера новицького , позависало хуйло людям гроші і каже що кинув .
Відповісти

Німець, 19 серпня 2012, 16:15
якщо уважно придивитися то можна сказати що більше як половина була написана однією і нією людиною а також ще багато є що написано іншою людиною а деякім він перейшов дорогу тому що не дав порушити закон і тепер його хотять з'їсти із посади і не дати дальше піти до влади а потім багато хто пожаліє що не проголосував
Відповісти

Володимир, 20 серпня 2012, 19:51
Чому ви всі так боітесь того Диріва. Він-НІХТО,хоч і всі говорять,що ВИБОРИ виграє. Хрен йому!!! Всім кандидатам потрібно зорганізуватись і разом суку завалити.Попрацювати всім на одного кандидата на противагу ЦЬОМУ ОПОЗИЦІОНЕРУ !!!!
Відповісти

Таня, 20 серпня 2012, 19:56
В Диріва рідний брат загинув при дивних обставинах. Не обійшлось без його рук. Сама чула від Диріва ,що його вина в цьому.... А другий його брат людину вбив в районі,Дирів покриває його. До криміналу всю кодлу!!!
Відповісти

Гість, 21 серпня 2012, 0:04
у диріва брат потонув спасаючи дівчину яка тонула а так як він сам добре не вмів плавати то вона потягнула його за мобою доречі недавно було 20 років як він помер а ви таке кажете от що він вам зробив що ви на нього на говарюєте і я можу вас на 100 % запевнити що його брат нікого не вбивав інформація була провірина
Відповісти

Долина, 21 серпня 2012, 22:22
Зверніть увагу на гоп компанію долинян від Диріва - Громиша Вітю і інших братків , вимагачі і нечистоплотні ділки .
Відповісти

Гість, 24 серпня 2012, 22:09
Нормальні,порядні хлопці. З ними вибори виграє. Так тримати!!!
Відповісти

ОДА, 27 серпня 2012, 21:04
Шкутяк,Брус,Парфан-наші хлопці. Голосуйте за них.Ми потребуємо спокою,а не Диріва революціонера обдовбаного. Накуриться ,мозги втрачає.
Відповісти

Гість, 20 вересня 2012, 10:19
Нещодавно чув від деяких підприємців нарікання на Диріва , про те що здер з них чималі грощі , навідь не за сприяння, а за гарантію не "підсерання" на подальших комісіях і погодженнях у спробі створення господарства "Калина". Як же цей мудак може обіцяти, що заохотить інвесторів вкладати гроші в район?
Відповісти

Гість, 20 вересня 2012, 10:38
Він може тільки заохотити їх вкладати грощі йому в кишеню, а не в район. Оце вам і нові робочі місця... А люди змушені далі пиздити ліс і відстьобувати такім як Дирів.
Відповісти

Гість, 20 вересня 2012, 10:47
І ми самі в тому винні, бо плодимо таких як Дирів в "пьяном угаре" без презерватива, несемо потім їм гроші, боїмося відмовити, як би чого не вийшло. А такі монстри мали би жити мешкати або в тюрмі, або у використаному гандоні в мусорному баці для неорганічних відходів.
Відповісти

Гість, 20 вересня 2012, 10:50
Да... Нам до Європи срать і срать іще. Поки не висерем всіх таких як Дирів.
Відповісти

кредісов, 25 вересня 2012, 10:20
да ладно я чесний і буду робити все потрібне для того щоб ви люди добрі за мене голосували
Відповісти

Гість, 26 вересня 2012, 18:59
Де ти такий чесний взявся на нашу голову,що землі в Криму стало мало.Карпат захотілось.
Відповісти

Гість, 26 вересня 2012, 19:03
Що земельку пригледів у горах .ВОР.
Відповісти