Юрій Дерев’янко закликав депутатів облради до відкритості у голосуванні щодо ОТБ «Галичина»

Народний депутат Юрій Дерев’янко на сесії облради висловив свою думку щодо голосування за відставку Ольги Бабій. Він відзначив, що будь-яке рішення, прийняте депутатами, буде сприйнято. Але його обурило те, що народні обранці вирішили використати таємне голосування.

«У Верховній Раді ми, як опозиція, відстоюємо нову якість політики. Ця якість полягає у тому, що ми прозорі, не ховаємось», - зазначив Юрій Дерев’янко і попросив депутатів облради продемонструвати цю нову якість політики.

«Цю технологію завжди використовувала влада, коли їм треба було щось протягнути», - переконаний нардеп, маючи на увазі таємне голосування. Він попросив депутатів проголосувати відкрито і прийняте рішення гідно і чітко: за або проти.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 29 березня 2013, 14:51
Підтримую повністю, я не прихильник Ольги Бабій, галичина не викликає в мене захвату, але принцип роботи депутатів - це чисто українське -ДУЛЯ В КИШЕНІ. Будьте хлопами і в очі скажіть те, що думаєте
Відповісти

, 29 березня 2013, 17:35
Ольга Бабій зробила все в 2010році,щоб Януковича привести до влади,за те я її зневажаю.Але звільняти її з роботи таким шляхом,як це хотіли зробити сьогодні ще недавні однопартійці,ховаючись за таємне голосування, ГАНЬБА!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: