Відкритий напад на свободу слова! Як у Івано-Франківську "замінуванням" намагалися зірвати показ фільмів про Януковича та Межигір'я (фото)

Перед початком показу фільму-альманах "Відкритий доступ" громадський журналіст Наталія Соколенко з Києва пояснила, що показ саме цього фільму неодноразово намагались зірвати у різних містах України. Так і сталось: вже після першої частини кіно до залу ввірвались правоохоронці, пояснюючи, що приміщення "Просвіти" заміноване. - пише Репортер"Відкритий доступ" мали дивитись у франківському "Люм'єрі". Та відповісти на запитання, чому ж фільм там не показали, ніхто не зміг. Працівники кінотеатру розгублено казали, що нічого не чули про такий захід. Тому перегляд фільму вирішили перенести до "Просвіти".

"Нашу колегу Алісу Рубан 
затримали у аеропорті Бориспіль, коли вона везла цей фільм у Берлін,
 сказала у вступному слові перед показом фільму Наталія Соколенко, - СБУ-шники нахабно скопіювали фільм у свій комп'ютер. Подивилися, і тепер вони мають, так би мовити, доказ, що громадські активісти "паплюжать" президента. Тобто, розповідають про Януковича те, про що би він волів мовчати. Але ми цього не хочемо."Організатори обіцяли після перегляду першої частини альманаху провести дискусію та пояснити, у чому полягає суть закону про доступ до публічної інформації. "Адже фільм саме про цей закон, який був ухвалений вже за президенства Віктора Януковича- наголосила Соколенко, - за що йому величезна дяка. Ми просили ухвалити цей закон, коли президентом був Ющенко, а прем'єром - Тимошенко, проте тоді цього не зробили."

 

Глядачі встигли переглянути лише стрічку "Межигір'я", а також частину короткометражки "Афганець". Продовжити перегляд франківцям не дозволили міліціонери.Правоохоронці пояснили, що прийшло повідомлення про замінування приміщення. Всіх присутніх на показі фільму попросили покинути залу. Саме "вибухівка" і ставала причиною зриву показу цього фільму раніше у кількох містах України. Глядачі хотіли продовжити перегляд, пояснюючи міліціонерам, що свідомо пожертвують життям, у разі, якщо вибухівка все ж є. Проте всім, врешті, довелось вийти навулицю. Франківці стояли перед входом до "Просвіти" з вигуками "Ганьба!".Міліціонери пообіцяли перевірити приміщення і впустити до зали людей для продовження перегляду. Проте, почекавши близько години, активісти вирішили переглянути фільм прямо посеред вулиці. Стрічку спроектували на стіну школи №7, поруч із "Просвітою", щоб і міліціонери мали змогу переглянути фільм. 
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 листопада 2013, 7:21
цей п_дар під фотоспишкою зліва був клоуном йоб_ним в ІФДТУНГзі, клоуни й_бані в партії свободі. А 2 ліва ще один й_аний амбразурщик
Відповісти

, 14 листопада 2013, 7:26
мусорня блять
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: